120 obserwujących
641 notek
746k odsłon
2187 odsłon

Modlitwa Sorosa czyli przecieki-wypieki

Wykop Skomentuj16

Wyciekły przecieki z dokumentów Sorosa. Przeciek kontrolowany? Ach, jacy łaskawcy ci rosyjscy hakerzy, ręce się same składają do oklasków. Jakiż dobry ten Soros, nawet pomagał Palestyńczykom, no, no. Kroi się pokojowa nagroda Nobla. Dugino-putinowska młodzież jest zdolna, wystarczy poczytać ich portale rozsiane po wszystkich kontynentach. Czyżby Putin – jak piesek – znaczył teren i zgłaszał zainteresowanie kształtem post-brukselskiej, post-nicejskiej i post-germanocentrycznej Unii?

Uderza, że większość przecieków to tajemnica poliszynela. Szkoda, że przecieki nie obejmują kulis ataku na funta, pomocników w rejestracji „firm produkujących humanitaryzm” na Curacao i Kajmanach oraz reżyserów chińskiego teatrzyku cieni, którego tylko żołdakiem wysłanym na pierwszą linię jest  György Schwarz alias George Soros. Szkoda, że przecieki nie odsłaniają faktycznego źródła zasilania czyli Rady Nadzorczej Spółki Z Nieograniczoną Możliwością I Ograniczoną Odpowiedzialnością. Spółki, która ok.1000-krotnie pomnożyła panu Jurkowi aktywa potrzebne w ataku na funta. Spółki, której prostym, choć przekonanym o swojej boskości i o swojej misji - prokurentem jest pan Jerzy od Otwierania Społeczeństw, czyli patron świętej wojny z państwami narodowymi i prorok kartagińskiej religii Multi-Kulti-Molocha. Soros to tylko rzecznik prasowy Rządu na Uchodźstwie. W Londynie i Nowym Jorku rachują dzieje świata nie według zlodowaceń, tylko według kolejnych wywiadów prasowych Sorosa, które ostatnimi czasy już bez ogródek (staropolskie: „bez pie****nia się”) „decydują” o losach kontynentów, cywilizacji i państw oznajmiając w jakim stadium choroby znajdują się mistrzowie cienia, Mandaryni zamieszkujący lodowate szczyty indeksów giełdowych i międzynarodowych banków produkujących pętle długów publicznych dla naiwnych społeczeństw.

Pomoc Palestyńczykom to kropla w morzu i sprytna zagrywka, by „reżyserów Sorosa” nie szukać w obrębie nacji… wrogiej Palestyńczykom. Mistrzostwo wojny informacyjnej lub dawna tradycja, by organizacje trudniące się przestępczością zorganizowaną przeznaczały symboliczne kwoty na „socjalny pijar”, tzn. na działalność charytatywną (każda z mafii miała i ma komórkę do uprawiania „filantropii”).  Na naszym podwórku – by długo nie szukać -  to przecież „państwo” od Amber Gold oraz „wizjoner” Kulczyk pasjami lubili podarić szto-to i ufundować.

Czym jest ten wyciekowy pojedynek Soros-Putin? Nie jest że to czasem klasyczna walka o podział miasta (kontynentu) na rewiry przez dwie grupy mafijne? Takie europejskie West Side Story, tyle że bez wątku miłosnego (albo z tegoż ukryciem)…

Brzeziński (z szachowej kamandy Sorosa) operował w ramach szachownicy dwustronnej (vide: okładka jednego z dzieł Wielkiego Zbigiego, fana cysorza Valensy), Dugin na okładce jednej ze swych książek daje już szachownicę trójstronną. Ale czy mandaryni pozwolą na podmianę planszy?

Dzisiejsza polityka już dawno nie rozgrywa się na standardowej szachownicy, lecz na wielu jednocześnie planszach trójstronnych i heksagonalnych. Jednak niezależnie od szachowej interpretacji wycieko-przecieków jasne jest, iż ten dziwny gość Soros, posklejany z narządów kilkunastu ludzi i o stanie świadomości porównywalnym z tym, jaki miał Breżniew, gdy baterie zaczęły mu się rozładowywać – musi się stać obiektem dokładnego przyjrzenia się różnych służb Polski, Węgier i innych krajów. Wiele z jego wypowiedzi prasowych jest tak bezczelnych i poruszających się na granicy prawa (m.in. te o „usunięciu” Orbana i  Kaczyńskiego), że czas uciąć tę nielogiczną amnestię. Trzeba zacząć przywoływać do porządku i realności, wybudzać ze stanu czucia się bogiem (jak to wielokrotnie wypowiada) tego mrocznego, groteskowego demiurga, sponsora Obamy, Sandersa i świętej Hillary, rejenta Erdogana od otwierania i zamykania śluz intercywilizacyjnych peregrynacji. Drugim polem działalności musi być jak najszybsze zajęcie się przeglądem, kontrolą finansową i zgodnością działalności dziesiątek jego bękartów fundacyjnych z polskim interesem państwowym. Potomstwa rewolucji multi-kulti-gender, które obsiadło nasz kraj od lewa do prawa dając, by po czasie wziąć więcej. Dając granty i dotacje, by zabrać porządek, rozum, zdolność do obrony i niezależność  p a ń s t w u. W tej sprawie nie można zwlekać…

MODLITWA SOROSA  (parafraza wiersza Juliusza Słowackiego „Hymn”)

I.

Smutno mi Mosze! Dla mnie na zachodzie

Podana banków fuzja promienista,

Moja na niemieckim pomsta narodzie ---

Wahabicki islam,

Choć mi ich bomby ty niesiesz i noże,       

Smutno mi Mosze!

II.

Jak pustych kłosów podniesiona głowa,

Żądzy i bezczelności pełna cała,

Tak obcym ludziom ma twarz jednakowa,

Internacjonała:       

Ale przed tobą duszy sejf otworzę,

Wykop Skomentuj16
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale