127 obserwujących
810 notek
863k odsłony
  1773   0

Zalew migrantów z Afryki i Azji, czyli Mafia Szmuglująca Ludzi do Polski i bierność rządu


image

Premier łapie punkty wypowiadając świetnie brzmiącą sentencję: „Nie należymy do klubu przyjaciół relokacji uchodźców i nie zamierzamy w tym procesie TERAZ brać udziału”. Jak każdy uważnie czytając i słuchając zauważa nie jest to negatywne ustosunkowanie się do migracji muzułmańskich, afrykańskich i azjatyckich, tylko do MECHANIZMU RELOKACJI. I to nie na długo, lecz tylko TERAZ. Nie mówiąc już o bzdurze używania dawno zdemistyfikowanego pojęcia „uchodźcy” zamiast „migranci zarobkowi wraz z rodzinami”, gdzie, oczywiście, słowo „zarobkowi” należałoby wziąć w cudzysłów lub zastąpić słowem „roszczeniowi”.

Podobne były zawsze wypowiedzi Prezydenta Dudy, zawsze niejasne, dwuznaczne i krytykujące tylko FORMY migracji muzułmańskiej, nie zaś jej istotę.

Słuchajmy UWAŻNIE co ci panowie kombinują, by nie być zaskoczonymi. Wszak ojcowie obu tych panów są za ubogacaniem Polski. 

                     image


Ale do rzeczy, notka jest o nie o hipotetycznych sytuacjach, tylko o tym, co się już od kilku lat dzieje narastając z miesiąca na miesiąc. Od kilkunastu, a intensywnie od kilku miesięcy napływają relacje internautów i dziennikarzy z niezależnych prawicowych portali o niepokojąco rosnącej ilości kolorowych na ulicach dużych miast.

Oficjalne stanowisko rządu jest takie: „Organizowanie transferów cudzoziemców i uchodźców do Polski (w ramach przesiedleń, relokacji czy ewakuacji humanitarnych ad hoc) nie jest rozwiązaniem właściwym)”. Cały witz polega na tym, że w polityce migracyjnej nie uwzględnia się migracji do Polski na podstawie prawa pobytu, nie obejmuje się tych kanałów (na pozór legalnych) nadzorem, monitoringiem i obiektem świadomego formowania.

A sprawa najważniejsza, to MAFIA LEGALIZUJĄCA POBYT MIESZKAŃCÓW AZJI I AFRYKI. Rząd nabiera wody w usta chwaląc się zatrzymaniem relokacji. A ponieważ natura nie znosi próżni – to zamiast drogą relokacji niewiele mniejsze niż te, na które godziła się E.Kopacz liczby migrantów muzułmańskich przybywają do Polski i osiedlają się tu NA PODSTAWIE WYŁUDZONYCH KART POBYTU, fikcyjnych zaproszeń i zapotrzebowań na pracowników wystawianych przez firmy słupy. Wszyscy z rządu to wiedzą, tylko rżną... nieświadomego. Tak jak o procederach podpalania składowisk śmieci też wszyscy od lat wiedzieli i nikt nie kiwnął palcem. Ma być dodatkowe posiedzenie sejmu w sprawie mafii śmieciowej. Takie samo winno być w sprawie POLSKIEJ MAFII MIGRANCKIEJ. Zamiast bajeczek opowiadanych samozachwyconym głosem.

W ostatnich 3 latach liczba Azerów, którym przyznano prawo pobytu wzrosła 3 razy, Kazachów o 50%, mieszkańców Uzbekistanu 3 razy, Tadżyków... 7 razy [!], Kirgizów 3 razy, Syryjczyków o 50%, Irakijczyków o 150%, Turków 2 razy, Arabia Saudyjska + Jemen o 50%, Afganistan + Pakistan o 150%, Pakistan o 120%, Libia, Tunezja, Algieria, Nigeria, Maroko wzrost o 60%, Bangladesz... 5 razy [!].

Logika mówi, iż prawie cały ten KILKUKROTNY wzrost migracji ostatnich trzech lat pochodzi od OBSŁUGIWANYCH PRZEZ MAFIĘ NIELEGALNYCH MIGRANTÓW. Prawie wszyscy z tych, którzy zgłaszają się do mafii po fałszywe dokumenty – posługują się fikcyjnymi dokumentami tożsamości nabytymi już w krajach pochodzenia! Pod względem „sortu” ten strumień jest identyczny z tym, który zalewa Włochy, Francję, Hiszpanię, Maltę i Niemcy, czyli roszczeniowcy na falszywych papierach o których nic nie wiadomo i czekający tylko na sprowadzanie reszty wesołej familijki... Relokacji unijnej do Polski nie ma. Tadżycy, Pakistańczycy, Syryjczycy, Afgańczycy, Libijczycy, Tunezyjczycy, Marokańczycy, Nigeryjczycy, Uzbecy, Azerowie, Kazachowie i ogromne ilości mieszkańców Bangladeszu - RELOKUJĄ SIĘ SAMI, za kilka tysięcy euro (zebrane przez rodziny, które później dojadą), RELOKUJĄ SIĘ SAMI na papierach wytwarzanych przez polską (zapewne jej skład jest mieszany) mafię i rękoma polskich urzędników. Tęczowa Polska w drodze...

Osobną sprawą są zapotrzebowania prawdziwe zgłaszane przez niektórych pracodawców, choć dopóki cała ta szara strefa nie zostanie objęta kontrolą w trybie nadzwyczajnym, to nie wiadomo, czy owe zapotrzebowania nie pochodzą w większej części od... nieistniejących firm. Prawdopodobnie jest tak, że czarno-polska (wg źródeł dziennikarskich) mafia prowadzi działalność DWOJAKĄ - na fabrykowane, fikcyjne "papiery" (takie, jakich wymagają procedury legalizacji pobytu) sprowadza 2 typy migrantów: takich, którym chodzi tylko o znalezienie się na terenie Polski, później... zajmują się sobą. Drugi typ szmuglowanych to autentyczni pracownicy dla różnych polskich firm, choć często być może zatrudniani w innych firmach i za inną kwotę, niż dane podane w dokumentach. Potwierdzałyby to informacje, iż na peryferiach większych miast powstają zbiorowe noclegownie oraz nieoficjalne "ośrodki" do nauki języka polskiego sprowadzanej masy pracowniczej azjatyckiej. Rząd pana "ekonomisty" wydaje się dawać milczące zezwolenie na takie praktyki. Oby to w dłuższej perspektywie nie skończyło się jak z Turkami z Niemczech. Zaczyna się podobnie... Już raz przeżyliśmy eksperyment z przywiezionymi na czołgach oraz w repatrianckich pociągach osobnikach nie poczuwających się do "obowiązku polskości". Skutki tego zastrzyku odczuwamy w chorobach dzisiejszej Polski. Muzułmańska, analfabetyczna masa pracownicza jeśli po części zaczęłaby łączyć rodziny - marny los Rzeczpospolitej... A premier mydli oczy bateriami do samochodzików i  polsko-izraelskimi start-upami. Tymczasem tu trzeba posunięć tak radykalnych, jak np. polityka migracyjna i naturalizacyjna Izraela - ścisła kontrola każdego osobnika i trudne do spełnienia warunki. W przypadku wątpliwości - tak jak w Izraelu: natychmiastowa deportacja w tempie, które nie pozwala nawet zabrać bagażu, ani cieplej się ubrać, jeśli zmieniła się akurat pora roku (tak, to nie przesada, tak to się odbywa u naszego gowinowego strategicznego sojusznika, słyszałem autentyczne relacje). 

Lubię to! Skomentuj5 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale