24 obserwujących
364 notki
152k odsłony
162 odsłony

Enigma Rostowskiego 2.0, czyli min. finansów T.Kościński i research internautów

Wykop Skomentuj4

Mamy kolejnego ministra finansów  z Londynu, z ojca nieznanego i matki nieznanej (poza imionami). Wg niektórych internautów zaprzyjaźnieni panowie Kościński i Kseń to awangarda byłej "armii" WSI (oprócz tego faktyczni dwaj koledzy z "boiska" obecnego premiera). Niektórzy podają, że prawdopodobnie jest po linii ojcowskiej (o matce nikt nic na razie nie znalazł) całkowicie koszerny, co nie byłoby zresztą dziwne, bo trochę tej nacji było w "polskim" kontrwywiadzie (nie w takim stopniu jak w kontrwywiadzie radzieckim, gdzie było ich minimum 3/4 - są szczegółowe opracowania na temat tej nadreprezentacji etnicznej). Internauci muszą prowadzić własne badania nad wykształceniem i rodzicami tego jegomościa, bo informacje oficjalne o głowie jednego z najważniejszych ministerstw w dużym państwie centrum Europy są skrywane przed "gościnnym" narodem. 

Wszystko to razem daje zatrważający obraz wasalności naszego państwa i "rządu". Zrobić takiego figuranta określonych środowisk ministrem finansów znak to, iż partia rządząca idzie na rympał i nie liczy na następną kadencję, więc wpuszcza do kurnika swoich mocodawców na "branie pożegnalne". A może nie tragizujmy, umieli się Ukraińcy przyzwyczaić do oddawania kilkukrotnego  "nacji przyjaciół ludzkości" swoich ministerstw finansów, to i my powoli przyzwyczajajmy się, wszak pomarańczowe i okrągłostołowe  rewolucje w jednym stały domu, pokrewnych mając zleceniodawców i patronów. Są też tacy z przeciwników partii rządzącej, których nominacja tajemniczego, koszernego Don Pedro z Londynu ucieszyła, gdyż jak twierdzą znak to, iż chłopaki pakują walizki a projekt PIS jest zwijany z powodu zmęczenia i postarzenia materiału (głównie scenopisarskiego, ale nie tylko).

Bardzo ciekawy jest komentarz byłego kolegi z pracy w WBK panów M.Morawieckiego i T.Kościńskiego, czyli p.Zbigniewa Kękusia. Dla tych, którzy są niechętni wysłuchiwaniu nagrań p.Kękusia na Youtube mam radę, by przełamali swój opór i wysłuchali jego relacji z pierwszej ręki o licealiście z Londynu, którego M.Morawiecki - czyli jak podawał izraelski portal - "bankier z żydowskimi korzeniami" uczynił panem finansów państwa polskiego, czyli naszych. Link do nagrania z Youtube poświęconego prawie w całości min. Kościńskiemu zamieszczam na końcu notki.

imageimage

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageWykop Skomentuj4
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale