1 obserwujący
5 notek
5297 odsłon
476 odsłon

R4S Consulting tworzy międzynarodową sieć biur

W otwarciu biura R4S w Budapeszcie wziął udział premier Węgier Wiktor Orban.
W otwarciu biura R4S w Budapeszcie wziął udział premier Węgier Wiktor Orban.
Wykop Skomentuj13

Polska agencja R4S Consulting, która specjalizuje się w działaniach public relations, public affairs i doradztwie strategicznym otworzyła spółkę w Budapeszcie. Węgierskie biuro ma być pierwszym krokiem do ekspansji firmy w kolejnych krajach Europy Środkowej. W uroczystości w Budapeszcie udział wziął premier Węgier Viktor Orbán oraz prawie stu przedstawicieli firm działających na Węgrzech. 

„Polska i węgierska elita musi tworzyć między sobą więzi. Sukces osiągniemy tyko wtedy, gdy w ten proces będą zaangażowani najlepsi. Dlatego cieszę się, że widzę tu silną drużynę R4S” – powiedział szef węgierskiego rządu.

R4S Consulting na polskim rynku działa od pięciu lat. Współpracuje z czołowymi markami oraz wiodącymi światowymi firmami. Aktualnie zespół firmy liczy ponad 50 osób. „Już od pewnego czasu działamy na europejskich rynkach. Firma zaczęła się na tyle silnie rozwijać, że aby jeszcze lepiej zadbać o naszych zagranicznych klientów, postanowiliśmy zacząć budować spółki R4S Consulting w innych krajach. Budapeszt to pierwszy krok na naszej mapie rozwoju. Mamy już plany tworzenia kolejnych biur w Europie” – dodaje Adam Hofman, partner i jeden z założycieli firmy. 

„Nowym polem działalności biznesowej spółki R4S jest doradztwo strategiczne. To obszar, który bardzo dynamicznie się rozwija. W naszej międzynarodowej ekspansji także będziemy na niego stawiać” – mówi Robert Pietryszyn, partner w R4S Consulting 

R4S w ostatnim roku rozbudowała swoja strukturę zarządczą, zatrudniła grupę nowych konsultantów i poszerzyła zakres usług. W Polsce firma obsługuje obecnie ponad 50 klientów. W ubiegłym roku przychody firmy zwiększyły się o 31 proc.  

„W Polsce udało nam się osiągnąć duży sukces. Zaufali nam światowi giganci, a także wiele polskich firm, które są liderami w swoich dziedzinach. Doskonale znam realia węgierskie, dlatego cieszę się, że to właśnie w Budapeszcie otworzyliśmy pierwszą zagraniczną spółkę” – mówi Igor Janke, partner w R4S, odpowiedzialny za międzynarodowy rozwój. 

R4S Consulting powstała w 2015 roku. Agencję założyli Adam Hofman (były poseł przez trzy kadencje, w latach 2010-2014 rzecznik prasowy PiS), Mariusz Sokołowski (wieloletni rzecznik prasowy Komendanta Głównego Policji) i Michał Wiórkiewicz (w latach 2005-2007 asystent i doradca prezesów rady ministrów).

Do firmy dołączyli później Robert Pietryszyn (w przeszłości m.in. prezes Lotosu i wiceprezes PZU), Sławomir Jastrzębowski (b. redaktor naczelny Super Expressu) i Igor Janke (publicysta, autor książek, m.in. były redaktor naczelny PAP i szef działu politycznego Rzeczpospolitej). 

Wykop Skomentuj13
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Gospodarka