- Jestem moherem, stary
-Daczego? Jesteś młody, wykształcisz się, zamieszkasz w Warszawie... Zgłupiałeś?
- Nie. Dlaczego tak uważasz?
-Mohery to stare baby, modlące sie codziennie pod krzyżem i słuchające radia Maryja i głosujące na PiS
-A Ty, kim jesteś?
- Nową elitą (śmiech)
- Elitą, powiadasz? To w takim razie wole być tym moherem. Wiesz czemu? Chodzę do kościoła, modlę się, nie kocham Platformy ani lewaków i co najgorsze - głosuję na PiS
- Poje**ło Cię? Na ten je**ny PiS?
- Tak. Nie wstydze się tego. Z resztą... jaki to powód do wstydu?
- Stary, Kaczyński to poj*b. To nie partia tylko sekta.
-Stary... a kim jest Twój Bóg - Tusk? Człowiek który jest wiecznie zadowolony z siebie, bełkoczący coś o cudzie gospodarczym. Powiedz mi, przegapiłem ten cud? Dzięki Tuskowi masz benzynę po 5 zł, cukier po 5 zł, Ruscy ruchają nas w sprawie Smoleńska, gazprom doi nas jak chce, Tusk chce sprzedać Lotos naszym braciom ze wschodu, możesz mu podziękować za tarczę rakietową, którą ogłosił swoim sukcesem. Europa ma nas gdzieś. Afera za aferą. Nie widzisz tego?
-Dobra, nie kłóćmy się
-Nie kłócę się. Pokazałem Ci, kto iest Twoim idolem
-Spi****laj
- Ok. Do jutra
- No do jutra



Komentarze
Pokaż komentarze (1)