Przygotowanie do matury jest bardzo pracochłonne. Właśnie dlatego zawiesiłem pisanie bloga. Zostały mi już tylko dwa egzaminy. Postanowiłem sobie nie pisać aż do ostatniego egzaminu. Niestety, dzięki Tusk Vision Network postanawiam złamać to postanowienie. Mam serdecznie dość ciągłego demonizowania PiS i sprzyjających mu środowisk. Czy Panujący Oligarchowie aż tak boją się przegrać na jesieni? Dość ciągłego ubliżania ludziom, którzy mają odmienne poglądy niż elyta! To już jest ewidentna histeria rządzących i bliskim im mediom. Jak wogóle można nazwać opozycyjną, demokratyczną partię faszystami? Jak nisko trzeba upaść, żeby rzucać błotem we wszystko, co się rusza? Trzeba mieć pałę z historii, żeby wygadywać takie dyrdymały. Marsze z pochodniami Platformie przypominają już tylko marsze faszystów. A któż jak nie PO maszerowało z pochodniami z okazji akcesji Polski do Unii? W mediach mamy ostatnio ofensywę rządu przeciw tzw "kibolom". Prawda jest taka, że owych "kiboli" na stadionach jest nieduży procent. Kibice z całej polski wywieszają i skandują antyrządowe hasła - media milczą. Lepiej przecież powiedzieć, że to hołota i anarchiści. Prawda jest taka, że kibice mają serdecznie dość publicznego poniżania ich w mediach i zrównywania z bandytami stadionowymi. Protestów kibiców nikt nie relacjonuje. Dlaczego? Lepiej utrzymywać społeczeństwo w przeświadczeniu, że trzeba zamykać stadiony, bo zaraz owe zostaną rozniesione przez kiboli. Zachęcam do obejrzenia linku: http://demotywatory.pl/3052717 . Przepraszam bardzo za chaotyczność mojej notki, ale piszę ją w przerwie między wyprawami krzyżowymi a zimną wojną - jutro matura z historii.



Komentarze
Pokaż komentarze (26)