0 obserwujących
11 notek
5958 odsłon
  523   3

Stacja CNN manipulowała informacjami aby Trump przegrał wybory - ujawniono nagrania

Jeden z wysoko postawionych pracowników amerykańskiej stacji CNN nie wiedział, że jest nagrywany podczas randki. Mężczyzna przyznał, że jego stacja manipulowała informacjami aby przyczynić się do wyborczej porażki Donalda Trumpa i podaje kilka przykładów kreowania alternatywnej rzeczywistości przez CNN. 

https://dorzeczy.pl/swiat/179502/skandal-w-usa-ujawniono-operacje-cnn-przeciwko-trumpowi.html

Nagrania zostały ujawnione przez Project Veritas. Wklejam link do ich kanału na youtube

https://www.youtube.com/c/veritasvisuals/videos

Stacja bez żadnych dowodów kreowała historię o problemach psychicznych Donalda Trumpa. Warto zauważyć, że nieprawdziwe informacje z amerykańskich mediów były podawane w polskich mediach. Poniżej wklejam link do wirtualnej polski. Portal powołując się na CNN pisze o potrzebie przeprowadzenia przez Trumpa testu sprawności intelektualnej. CNN jest popularnym źródłem polskich mediach a informacje tam podawane są niestety bezkrytycznie przyjmowane przez lewicowych polskich dziennikarzy.

https://wiadomosci.wp.pl/dziwne-zachowanie-donalda-trumpa-potrzebuje-testu-sprawnosci-umyslowej-6465814789289601a


Dziennikarze w Polsce bardzo często opierają się na radykalnie lewicowych mediach ze Stanów Zjednoczonych i nie weryfikują podawanych tam informacji.  Przykładowo, wyszukiwarka google pokazała 755 wyników, gdy próbowałem znaleźć artykuły gazety wyborczej w których występuja wzmianki o  amerykańskim portalu buzzfeed.

Buzzfeed to radykalnie lewicowa strona na, której możemy znaleźć obrazki wskazujące, że biali ludzie są plagą - portal nie chciał usunąć obraźliwych treści wobec Białych ponieważ zachodnia lewica broni jedynie niebiałych i nie widzi nic złego w obrażaniu  białych ludzi. Poniżej wklejam obrazek z Buzzfeeda, który często jest źródłem informacji dla lewicowych dziennikarzy w Polsce.

image


https://www.buzzfeed.com/hattiesoykan/powerpoint-presentations-that-give-zero-fucks

Poniżej wklejam link do strony buzzfeeda na, której przygotowano listę rzeczy niszczonych przez białych ludzi

https://www.buzzfeed.com/patricepeck/37-things-white-people-ruined-in-2017


Bardzo popularnym, źródłem w polskich mediach jest The New York Times. Dziennikarka tej gazety, Sarah Jeong,  napisała na twitterze:O rany, to trochę chore, że tyle radości czerpię z okrucieństwa wobec starych, białych mężczyzn.


innym razem dziennikarka The New York Times napisała:


Czy biali ludzie są genetycznie predysponowani do szybszego spalania na słońcu, a zatem logicznie rzecz biorąc nadają się tylko do życia pod ziemią jak płaczące gobliny?


Dziennikarka nie straciła pracy w radykalnie lewicowej redakcji a gazeta pozostaje cenionym źródłem informacji dla polskich dziennikarzy. Po wpisaniu w wyszukiwarce google frazy site:onet.pl new york times, otrzymujemy 13 tys. wyników z portalu onet.pl a to oznacza, że dziennikarze tego portalu bardzo często wspominają o gazecie The New York Times,

https://www.bbc.com/news/world-us-canada-45052534


Dziennikarze w krajach zachodnich często przechodzą szkolenia w celu nabycia umiejętności przedstawiania rzeczywistości z lewicowej perspektywy. Od pewnego czasu obserwują, że dziennikarze w Polsce w niczym nie ustępują zachodnim kolegom.

Obserwuję w jaki sposób dziennikarze przedstawiają protesty BLM i widzę że teksty są napisane w sposób stronniczy.  Artykuły powołują się na radykalnie lewicowe media jak CNN i nie wspominają o faktach, które mogą wzbudzić wątpliwości czytelnika np. nie informują, że Czarni policjanci zabijają Czarnych częściej niż Biali policjanci oraz, że Azjaci giną z rąk policji w USA rzadziej niż Biali. Dziennikarze grają na emocjach a ich celem jest zmiana poglądów czytelnika a nie informowanie.

Afroamerykanie popełniają w USA 87 proc. przestępstw międzyrasowych ale media nagłaśniają jedynie zdarzenia, w których Czarny jest ofiarą Białego. Jak widać to nie rzeczywistość tworzy informacje w mediach ale to media kreują własną rzeczywistość.

https://www.breitbart.com/europe/2020/11/10/italian-pms-office-fund-politically-correct-training-journalists/

https://www.salon24.pl/u/wielkimarcin/1125666,czy-amerykanska-policja-faktycznie-naduzywa-swojej-sily-przedstawiam-statystyki-fbi

Lubię to! Skomentuj13 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka