7 obserwujących
312 notek
184k odsłony
1126 odsłon

Z ostatnej chwili! Rozporządzenie Konwulsji Wieleckiej w sprawie rasizmu w Polsce

Wykop Skomentuj9Orzeczenie Konwulsji Wieleckiej na uchodźstwie w Kazachstanie
Decyzja zakazu produkcji, rozpowszechniania i konsumpcji potraw i produktów rasistowskich na terenie Polski.
P/g Borata i obrońcy demokracji Tamerlana

Niniejszym, po wnikliwej analizie rynku, zwłaszcza w Krakowie i Zamościu, także czarnego i pracy, jarmarku cudów i wytwórni małpoludów, suku w Bucharze i bazaru na Saharze, po konsultacji eksperckiej z Babą Wangą i Kim Dzon Unem, także z Panem Twardowskim na Księżycu i pierścieniami Saturna, stwierdza się niedopuszczalne odchylenia rasistowskie w życiu publicznym w Polsce, zwanej popularnie tym krajem.Tak więc, jednoznacznie stwierdza, iż na terenie Polski są produkowane, rozpowszechniane i konsumowane potrawy i produkty rasistowskie uwłaczające szczytnym ideom multikulti, gender i wytycznym marksizmu kulturowego. Po zapoznaniu się z apelem polskich patriotów inaczej, zwanych przez wielkiego wodza rewolucji w jelitach petersburskich, towarzysza Lenina, pożytecznymi idiotami, a więc towarzyszy Petruś, Szczecina, przewodnicząca Lubkałer, Pizdowicz, Budkaś, Szczerbaś i Thunica von Honekerskniej, a także psem Szarikiem, dziećmi Kapitana Klossa i manikiurzystką Wolińską, rzeczona Konwulsja Wielecka jednogłośnie orzeka, iż od dnia Świstaka, a zwłaszcza w grudniu po południu i  w maju, w małpim gaju, kategorycznie i pod groźbą beatyfikacji i obrzezania zakazuje się produkcji, rozpowszechniania i konsumpcji następujących potraw i produktów rasistowskich, tych gloryfikujących biała rasę i cynicznie szydzących z czarnej:
- kiełbasa biała
- barszcz biały
- biały cukier
- biała mąka
- morwa biała
- biała kapusta
- białe wino
- Biała Podlaska
- białe małżeństwa
- biały welon,
a także:
- czarna rzodkiew
- czarny salceson
- czarna kawa
- czarny chleb
- czarna fasola
- czarny bez
- Czarna Woda
- czarny pas
- mała czarna
Jednocześnie rozpatrywane są kwestie zmiany nazwy Białegostoku i Bielsko-Białej, czarnej rozpaczy i czarnej wdowy, zwłaszcza w okolicy Częstochowy. Niniejsze rozporządzenie należy przyjąć z całą powagą, dobrodziejstwem chłopskiego inwentarza i kalesonami wolnopiekarza. Apelujemy także, aby świadomi owsików w anusie i dominacji jewropejskiej w burnusie, obywatele kraju Bolanda nad Wisłą zechcieli donosić nam w formie czopków, żelu lub aerozolu informacje o innych, zapewne licznych, ekscesach rasistowskich i marszach kiszek grających o charakterze faszystowskim w tym kraju, a nawet w Mombasie i Bombaju.
Podajemy także trochę zaleceń, które zapewne mieszkańcy miast i WSI w czynie społecznym twórczo i owadobójczo rozwiną. A więc szczególnie polecamy: różową swastykę, czerwone korale, węgiel zielony groszek, zieloną kiełbasę, zielone maki pod Lenino, zielone wzgórza łonowe nad słoniną, czerwony pas, czerwony biustonosz, zielone stringi, czerwony kapturek (lateksowy), różowy półpancerz praktyczny, sól ziemi zielonej i czerwone podpaski z Nebraski. Czekamy na dalsze propozycje eliminujące rasizm z życia Stasia i Nel, złomiarzy z Wąbrzeźna oraz lwa Simby, obserwatora życia owsików z ramienia UNESCO.

Pust wsiegda budiet rozowyje sonce!
Za kolegialną decyzję Konwulsji Wieleckiej kreślą się:

Jano Starszi, Albert Hohenzollern, Donat Trusk, Makumba, Nostradamus, Czapajew, Trocki, Gouda Meir, Dzierżyński, Lukrecja Orgia, Kleopatra, Marcin Sołtys, Wielguś i Mao Zedong.

Z narażeniem Życia według Garpa i Szycia na gorąco raportuje publicznie -
Wilk Miejski

Zobacz galerię zdjęć:

+1 zdjęcie
Wykop Skomentuj9
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości