239 obserwujących
1010 notek
1904k odsłony
273 odsłony

When you have them by the balls, their hearts and minds will follow

Wykop Skomentuj9

"When you have them by the balls, their hearts and minds will follow"  – Theodore RooseveltZnakomite posunięcie prezydenta Dudy.


Czy AD wygra, czy przegra wybory prezydenckie, poprawka do Konstytucji zakazująca adopcji dzieci przez homoseksualistów będzie procedowana w Sejmie.

Niezmiernie wątpię, czy Trzaskowski chciałby stanąć jako prezydent elekt na czele marszów z transparentami "ŻĄDAMY ADOPCJI DZIECI PRZEZ PARY HOMOSEKSUALNE!"Każdy indywidualny poseł KO, PSL i Konfy będzie musiał się w toku debaty, a następnie przy głosowaniu, publicznie zadeklarować, czy jest za czy przeciw adopcji dzieci przez homoseksualistów. Uszami duszy już słyszę Nitrasa, jak krzyczy z mównicy "Precz z rodziną heteronormatywną!", oraz Trzaskowskiego, jak w prezydenckiej mowie inauguracyjnej wyczynia akrobacje werbalne na wiszącym trapezie w pięciu językach naraz, aby tylko nie dotknąć tego tematu.


Kto będzie za homoseksualną adopcją, ma natychmiast przerąbane u miażdżącej większości elektoratu – dla Polaków to o jeden most za daleko. Kto będzie przeciw, ma natychmiast przerąbane u swojego zaplecza LGBTIQAA, u innego postępactwa, oraz w Brukseli, jako homofob.

Wtedy PiS gra na przedwczesne wybory, a wkurzony elektorat zmiata w polityczny niebyt wszystkich, którzy odkryli karty przedwcześnie i poparli oddawanie dzieci do adopcji homoseksualistom.


PiS uzyskuje większość konstytucyjną. 

AD sam tego nie wymyślił, czuję rękę prezesa.

.

Wykop Skomentuj9
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale