Blog
W Temacie Maci
Stary Wiarus
Stary Wiarus Nie posiadam konta Facebook
221 obserwujących 822 notki 1641073 odsłony
Stary Wiarus, 30 maja 2017 r.

Horror polskiej poczciwości

W związku z odkryciem, że do jednej trumny po katastrofie smoleńskiej złożono szczątki ośmiu osób, publikuję ponownie swoją notkę z lipca 2014 roku.

Nie mam bowiem żadnych złudzeń, że ani patologicznie kłamliwa Ewa Kopacz, ani nikt inny nie będzie odpowiadał ani za to, ani za inne elementy burzy kłamstwa po Smoleńsku. 

Sprawne media krajowe sprawnie doniosą, że przecież nic się nie stało, to tylko deszcz pada, a wszędzie indziej na świecie też powszechnie się chowa osiem osób w jednej trumnie, uprzednio owinąwszy zwłoki folią budowlaną związaną sznurkiem. 

Pomimo zmiany partii znajdującej się u władzy, nie mam dotąd żadnych podstaw, by zmodyfikować zawarty w notce sprzed prawie trzech lat swój podstawowy osąd.


==========================================================

http://wtemaciemaci.salon24.pl/598443,dymiacy-nagan-2014-notatka-dla-szmaciarzy

Dymiący nagan 2014 – notatka dla szmaciarzy

29 lipca 2014 r.Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

image
BACKUP: http://staryw.blogspot.com
NIE POSIADAM
KONTA FACEBOOK
"Powojenne pojednanie historyczne Francji i Niemiec utorowało drogę do powstania Unii Europejskiej. Z kolei mądrość i wspaniałomyślność narodów rosyjskiego i niemieckiego oraz przezorność działaczy państwowych obu krajów pozwoliły uczynić zdecydowany krok w kierunku budowy Wielkiej Europy. Partnerstwo Rosji i Niemiec stało się przykładem wychodzenia sobie naprzeciw, patrzenia w przyszłość przy zachowaniu troskliwego stosunku do pamięci o przeszłości. I dzisiaj rosyjsko-niemiecka współpraca odgrywa wielce ważną, pozytywną rolę w polityce międzynarodowej i europejskiej." Władimir Władimirowicz Putin, 31.08.2009 Anglia kosztuje sprzedawcę jabłek na lokalnym rynku i fryzjerkę z obwoźnego salonu fryzjerskiego circa £50 na miesiąc, i w pakiecie dostaje się dwór, królową, broń atomową, coroczne „trooping the colour”, wyścigi w Ascot, BBC1, BBC2, BBC3, BBC4 plus kilka kanałów tematycznych i Borisa Johnsona (to tak z grubsza), w czasie gdy ich polskie odpowiedniki muszą wybecalować £250 (sic!) na likwidację armii, niemoc policji, opieszałość sądów, wszechobecną korupcję, kolesiostwo na uczelniach, słabość kapitałową polskich firm, powódź, Bronka z jego potomstwem, przyjaciół Putina i kuzynów Angeli, likwidację mediów publicznych, a na deser Palikota, twarz polskiego „liberalizmu”, szefa wiekopomnej komisji „Przyjazne Chamstwo”. Pięć razy więcej za wschodnią podróbkę państwa. Dużo. Rolex, 14.06.2010 POLONIA  BEZ  CENZURY   STARY  WIARUS  BACKUP               free counters

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Te marzenia z 1983 roku to w wielu aspektach dość utopijne były: sklepy miały być pełne,...
  • Z ust żeś mi pan to wyjął. Niech niczego nie pilnują. Niech piją co chcą, z kim chcą, w...
  • Abp. Głódź, o ile wiem, znany był głownie z zamiłowania do napojów wyskokowych. Picie jest...

Tematy w dziale