4 obserwujących
216 notek
37k odsłon
145 odsłon

Dobre wieści 21.11.2019

Wykop Skomentuj8

Dziś naprawdę same dobre wieści.


Sąd potwierdził prawo „Elyt III RP” do eliminacji pieszych
 
Sędzia Piotr Bojarczuk - specjalista pod uniewinniania “elyt III RP” uniewinnił Piotr Najsztuba od zarzutu potrącenia osoby starszej na pasach. Najsztub kierując pojazdem mechanicznym bez badań technicznych oraz bez stosownych uprawnień do prowadzenia pojazdu mechanicznego, wjechał sobie radośnie w staruszkę, bo mu wtargnęła sprintem na pasy.
W ostatnim słowie, mecenas Wende Jakub - obrońca Najszuba zadał pytanie: “Muszę odczarować pewne tezy. Jak jeszcze ostrożniej można było jechać niż to robił oskarżony?” Odpowiadamy: Jeszce ostrożniej, to można było nie jechac w ogóle, bo się nie ma “Prawa Jazdy” czyli nie ma sie prawa kierować pojazdem mechanicznym.
Jak widać sędzia był innego zdania i potwierdził obowiązującą zasadę, iż “elytom III RP’ wolno rozjeżdżać kogo się podoba i gdzie się podoba, nie odpowiadając karnie za to (Cimoszewicz, Wujec, Najsztub). “Wolne sądy...wolne sądy... wolne sądy...


Rektor US oraz „społeczność akademicka”  nie są przeciwni braniu łapówek

Rektor Uniwersytetu Szczecińskiego skierował sprawę wypowiedzi prof. Agnieszki Popieli na temat marszałka Senatu Tomasza Grodzkiego do rzecznika dyscyplinarnego ds. nauczycieli akademickich. Jednocześnie rzecznik prawsowy US wydał oświadczenie, w którym stwierdza iż: “Rektor (prof. Edward Włodarczyk - PAP) oświadcza, że nie wyrażają one poglądów społeczności akademickiej Uniwersytetu Szczecińskiego (...)” Cóż to może oznaczać?
Jedynie to, że prof. Włodaczyk i reszta jego społeczności nie byli zmuszani do wpłacenia 500 USD.  Syty nigdy nie zrozumie głodnego.


Wódka zdrożeje, bo odbiera rozum. Pozostają dopalacze i narkotyki


W sejmie rozmowy o nałogach w kontekście debaty dotyczącej podwyżki akcyzy na alkohol.
Sławna tramwajarka, ta która zatrzymała tramwaj, który nie jechał, powiedziała: - „Pamiętam stan wojenny. Pamiętam babcie, które sprzedawały samogon młodzieży... Brawo pani Krzywonos, mimo notorycznego korzystania z tego samogonu, pamięć nie zawodzi!
Poseł Wolski z Lewicy, stwierdził z nadzieją, ze mimo że alkohol zdrożeje, to dopalacze i narkotyki stanieją!


Iwona Hartwich protestuje

Mama Kubusia (bez adidasów) powiedziała, że Fundusz solidarnościowy powinien w całości być przekazany na Kubusiów a nie odpalane z niego seniorom. To przez hulaszczy tryb życia emerytów i rencistów, Kubuś nie ma na adidasy, a co gorsza na wczasy w Chorwacji.


Kierownik znalazł winnych

Kierownik Donald Tusk powiedział, że TVP konsekwentnie rujnowała jego wizerunek, aż zrujnowała. Przez tą ruinę, Tusk nie mógł wystartować w wyborach prezydenckich.
O tym, czy ruina Amber Gold w jakiś sposób powiązana była z ruiną Tuska - sam Kierownik milczy. Jeżeli nie, może to oznaczać, że z całego „krajowego” zamieszania Kierownik Tusk nie wyszedł tak w całości zrujnowany.

Wykop Skomentuj8
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale