4 obserwujących
160 notek
31k odsłon
457 odsłon

Daszczyk uratowana - żyje!

Wykop Skomentuj20

 Z ostatniej chwili! 

Dyrektor gabinetu Marszałka-doktora Senatu Grodzkiego, Małgorzata Daszczyk - żyje!

Bohaterska kobieta, która własną głową zasłoniła osobę marszałka-doktora senatu Grodzkiego, przypłaciła swoją odwagę ciężkimi obrażeniami.

A jeszcze rano nic nie zapowiadało takiej tragedii. Wczoraj w godzinach południowych "trzecia osoba w państwie" oraz 473 osoba w regionie od Renu do Sprewy - doktor Grodzki wyszedł z budynku senatu i podążał w kierunku samochodu służbowego.

PiSowscy siepacze tylko na to czekali. Rzucili się na marszałka z pancerną kamerą oraz mikrofonami, w których mogli mieć schowane noże, młotki oraz klucze francuskie i kastety. Widząc to, dyrektor Daszczyk ruszyła na pomoc marszałkowi-doktorowi. Nie na darmo uczęszczała na zajęcia z Fung-Ku prowadzone przez mistrza wschodnio-rembertowskich sztuk biernego oporu sądowego Yan-Tsy-Shin'a. W momencie, gdy doktor-marszałek Grodzki podchodził do pojazdu, siepacze krzycząc "ciućma, ciućma i konował" podbiegli do niego. Wtedy Małgorzata Daszczyk, tak jak na treningach pokazywał mistrz Yan-Tsy-Shin", wykonała, jak najlepiej umiała, blok "Cza-cha-bum" blokując tonową pancerną kamerę pisowców.

Cały 1000-kilogramowy impet pancernej kamery skupił się na głowie dyrektor Daszczyk. Zachwiała zie mocno na nogach, lecz utrzymała pozycję pionową. Mimo lekkiego szoku spowodowanego uderzeniem tak potężnym ciężarem, roztarła tylko ogromnego guza, otarła strugę cieknącej krwi oraz na szybce złożyła prowizorycznie pękniętą czaszkę na czole. Następnie wykonała blok z atakiem "Co-Wy-Mi-Tu" i zmroziła wzrokiem napastników. W tym czasie marszałek-doktor Grodzki, korzystając z zamieszania wskoczył, jak tylko on umie do samochodu i odjechał. W tym czasie lekarze walczyli  jużo życie p. Daszczyk.

image

(Dyrektor Daszczyk chwile po zadaniu jej ciosu tonową kamerą)

Bohaterski czyn pani Małgorzaty Daszczyk opisała cała postępowa prasa w kraju i za granicą. Amerykański dziennik "New Fart Stupidity" przyznał jej nagrodę pieniężną oraz nazwał ten bohaterski czyn "największym  bohaterstwem od czasu zasłonięcia swoim ciałem przez agenta Secret Service,  prezydenta Raegana.

Władze Tenkraju oraz senatu podjęły specjalne środki ostrożności i zarządziły wyjątkowe kroki ochrony wobec marszałka-doktora Grodzkiego, jak również rannej p. dyrektor Daszczyk

image

(Dyrektor Małgorzata Daszczyk oraz marszałek-doktor Tomasz Grodzki w kaszkietach ochronnych)

Całą tragiczną sytuacje opisał na twiterze przerażony marszałek-doktor Grodzki...

image

... a maca-nas Rumun Giertych zasugerował próbę mordu politycznego!

image

Wykop Skomentuj20
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale