4 obserwujących
159 notek
31k odsłon
78 odsłon

KIerwa jego mać!

Wykop Skomentuj12

Andrzej Kierwiński, to tata Marcina. Jest komunistą, ideowym i do tego trepem LWP. Był osobą bardzo ważna w okresie dyktatury Jaruzela, a od 1979 r. pracował w Sekretariacie Komitetu Obrony Kraju, w oddziale zajmującym się tzw. obiektami specjalnymi, w tym sowieckimi silosami atomowymi. Nie każdy mógł tam pracować. Taki gość, zajmujący się ruskimi silosami atomowymi musiał być nie lada szują i bydlęciem. Taki gość był bardziej ruski niż polski, co ani rodzinie Kierwińskiego a tym bardziej małemu Marcinkowi nie przeszkadzało w ogóle. Mały Marcinek przywykł do siadania na ruskich kolanach sowieckeigo tatusia i wsłuchiwania się w sowieckie pieśni. Gdy Marcinek dorósł, tata załatwił mu robotę w lotnictwie, bo lotnictwo ma przyszłość. Wprawdzie sowiecki tatuś, był już na emeryturze, ale jak to w III RP bywało - trepy i esbecy trzymali się mocno i mogli wszystko. Wprawdzie sowiecki Papa-Kierwa, jako ideowy komunista popierał czerwonych z LSD, to dla syna upatrzył sobie quasi-lewackie ugrupowania. Wypatrzył nowo powstałą Platformę Obywatelską, organizację składającą sie wtedy ze złodziei oraz konfidentów ubeckich. To było idealne dla Marcinka, który ani inteligencją ani urodą nie wyróżniał się, tym samym nie wybijał ponad średnią w partii. Jako wyjątkowo przeciętny oraz intelektualnie poniżej średniej w partii Marcinek dosłużył się stanowiska Sekretarza Generalnego Platformy Obywatelskiej.

Tyle wstępu.

Marcin Kierwiński w latach 2001-2007 pracował dla firmy EADS (dziś Airbus). Poseł PO ma kontakty z pracownikami francuskiej firmy a będąc sekretarzem stanu w rządzie Ewy Kopacz miał dostęp do dokumentacji związanej z Airbusem.

Airbus to Caracale...

Dziś ten postsowiecki wypadek przy pracy sowieckiego trepa, kreuje się na obrońcę "wartości demokratycznych" i zbawcę Polski. W tuskowych mediach sepleni i zapluwa się w złości, bredząc coś o konstytucji czy demokratycznych wartościach. Kierwa jego mać!

Wykop Skomentuj12
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale