71 obserwujących
1252 notki
927k odsłon
582 odsłony

Jedno wyjście z pandemii - OBOWIĄZKOWE SZCZEPIENIA DLA WSZYSTKICH

Wykop Skomentuj49

image


Pandemia, która przetacza się przez świat i Polskę zbiera straszne żniwo w postaci obrazów telewizyjnych, internetowych. Napędza polityczne animozje. Rujnuje naszą gospodarkę. Niszczy relacje społeczne. Naukowcy podają, że taka pandemia przychodzi w kolejnych FALACH. Przez trzy kolejne lata może się pojawiać dewastując świat, niszcząc gospodarkę i życie ludzi.

Na szczęście będziemy mogli uniknąć DRUGIEJ i TRZECIEJ fali, w trakcie których setki tysięcy ludzi mogłoby umrzeć na koronawirusa, musielbyśmy tygodniami przebywać w zamknięciu, a ekonomia tego już nie mogłaby nie wytrzymać.

Miejmy nadzieję, że najlepsi naukowcy opracują za jakieś trzy - cztery miesiące SZCZEPIONKI. Wtedy premier Morawiecki będzie musiał podjąć ODPOWIEDZIALNĄ decyzję i zakupić te szczepionki dla WSZYSTKICH Polaków. Każdy odpowiedzialny rząd tak zrobi. Szczepienia powinny być bezpłatne i OBOWIĄZKOWE. Chyba nikt odpowiedzialny nie chce powtórzenia tego, czego doświadczamy teraz!

Oczywiście mogą wystąpić pewne błędy, jak ten, że Deutche Welle pozostawia na swoich stronach wysoce nieodpowiedzialne informacje w tekście pt "Szwecja płaci odszkodowania ofiarom szczepionki przeciwko świńskiej grypie". Informowanie Europejczyków, że "Pacjenci w Szwecji, u których po podaniu szczepionki Pandemrix pojawiły się objawy nieuleczalnej choroby narkopleksji, mogą w przyszłości domagać się nawet miliona euro odszkodowania. W czwartek (12.05.16) parlament w Sztokholmie zatwierdził ustawę regulującą tę kwestię." jest wysoce nieodpowiedzialne i miejmy nadzieję zostanie "naprawione".

Myślę, że każdy odpowiedzialny Polak wesprze rząd w decyzji zakupu szczepionek i zaszczepi się. Rząd z kolei wprowadzi regulację prawną dyscyplinującą tych, którzy chcą przez antyszczepionkowe postawy postawić pod znakiem zapytania BEZPIECZEŃSTWO NARODU. Nie możemy dopuścić do wyjątków. Tym bardziej, nie możemy dopuścić, by powtórzyła się historia pani Ewy Kopacz, która jako JEDYNY PREMIER w UE, podjęła decyzję o NIE ZAKUPOWANIU szczepionek na wcześniej wspomnianą świńską grypę. Ta niesubrdynacja i działanie wbrew interesowi, narodu polskiego, nie może się powtórzyć. Wszyscy dojrzeliśmy już chyba do odważnych decyzji i postaw.

Wykop Skomentuj49
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale