109 obserwujących
1607 notek
1187k odsłon
  510   4

@1maud: Wszystkie preparaty przeszły pełne i rygorystyczne badania

@1maud: Mikrobiolog z UwB: W tej chwili szczepionka to jedyna droga wyjścia z kryzysu epidemiologicznego. "Wszystkie preparaty dopuszczone do obrotu w Unii Europejskiej przeszły pełne i rygorystyczne badania kliniczne obejmujące wszystkie fazy"

@1maud pisze, wskazując informację dla Polaków: "Warto poczytać"

Nieświadomy, przeznaczony do odstrzału przez segregację lub traktowanie "medycyną" człowiek przeczyta w tekście polecanym przez topową blogerkę:

Mikrobiolog z UwB: W tej chwili szczepionka to jedyna droga wyjścia z kryzysu epidemiologicznego.

"Wszystkie preparaty dopuszczone do obrotu w Unii Europejskiej przeszły pełne i rygorystyczne badania kliniczne obejmujące wszystkie fazy"


I myśli, że tak zwane przez NICH "szczepionki" "przeszły pełne i rygorystyczne badania kliniczne obejmujące wszystkie fazy"

Zagubiony i niezorientowany człowiek NIE WIE, bo blogerka już mu tego nie powie, nie powie mu tego właściciel portalu  ani Pyrć, że istnieje baza badań klinicznych. Że tam są zapisane te badania tylko że  po angielsku. Że można ją znaleźć pod adresem: https://clinicaltrials.gov/ct2/home


Że pod numerem: "04368728" figuruje w niej proces badania tak zwanej przez WAS "szczepionki" firmy fajcer i można to obejrzeć na stronie https://clinicaltrials.gov/ct2/show/NCT04368728?term=04368728&draw=2&rank=1

Że widnieje tam PRZEWIDYWANA DATA ZAKOŃCZENIA BADAŃ KLICZNYCH tego preparatu!

Że przewidują, iż BADANIE ZAKONCZY SIĘ: 15 maja 2023 roku


Przestraszony, pozbawiony lekarstw i rzetelnej opieki medycznej, przeznaczony przez WAS do uboju człowiek, tego wszystkie NIE WIE. Wie, że topowa blogerka mu poleca do przeczytania informację, że "Wszystkie preparaty dopuszczone do obrotu w Unii Europejskiej przeszły pełne i rygorystyczne badania kliniczne obejmujące wszystkie fazy"


Jak straszną krzywdę robicie ludziom? Po co? Dlaczego?

To samo po polsku może sobie człowiek przeczytać w raporcie Warsaw Enterprise Institute, które autorem jest dr. Basiukiewicz. Cytuję:

"Szczepionki firmy Pfizer-BioNTech, szczepionka firmy Moderna oraz AstraZeneca (odpowiednio: BNT162b2,mRNA1273, AZD1222) są preparatami, które nie mają ukończonej III fazy badań klinicznych, a więc nie został zakończony proces badawczy i rejestracyjny tych produktów."

Adres do raportu: https://wei.org.pl/wp-content/uploads/2021/05/Ani-jednej-lzy.-Ochrona-zdrowia-w-pandemii.pdf

Raport ma tytuł "Ani jednej łzy". Niestety małość i zło dąży do tego, by tych łez było całe morze.

Lubię to! Skomentuj46 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale