37 obserwujących
653 notki
866k odsłon
388 odsłon

Pustoszony Skarb Państwa i światowa szczepionka

Wykop Skomentuj13

Epidemia zatacza kolejne kręgi. Rząd dwoi się i troi, obiecuje, rozkazuje i nakazuje, ale pomoc jest to nad wyraz krótka oraz doraźna. Pomysły Konfederacji przedstawione w Sejmie zasługują wprawdzie na uwagę, ale niestety, z próżnego to i sam Król Salomon nie naleje. W tej sytuacji nawet "Konfa" padłaby na twarz. Odnoszę bowiem wrażenie, że Skarb Państwa goni resztkami swoich finansowych sił, z tego powodu rząd udziela wprawdzie pomocy finansowej przedsiębiorcom, ale wyłącznie na zasadzie: zwrócicie naszą pomoc później. W innej postaci państwo mogłoby stanąć na progu bankructwa. Zmiany opcji nie ma. Gdyby Skarb Państwa był pełen, wszystko co obciąża byłoby w tej sytuacji przedsiębiorcom darowane.

Druga sprawa to kwestie duchowe.

Mało kogo one w obecnej chwili obchodzą, a tymczasem koniec czasów realizuje się krok po kroku na naszych oczach. Wystarczy przypomnieć sobie pamiętne słowa Jezusa skierowane do uczniów. "Będziecie mnie szukać a nie znajdziecie". 

Kiedy patrzę na to, co się dzieje obecnie w Kościele u progu najważniejszych dla chrześcijan Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, słowa Zbawiciela wypowiedziane ponad 2000 lat wstecz nabierają dzisiaj swoistej wagi.

Nie wnikam natomiast, komu zależało na kolejnym światowym kryzysie, bo to nie ma najmniejszego znaczenia. Istotne jest jednak to, że na tej kanwie, an bazie postępującej zarazy, chce się dokonać pełnej wiwisekcji i kontroli narodów.  Tylko patrzeć, jak w ramach walki z epidemią zostanie  zorganizowana światowa spec szczepionka (a wraz nią ukryty chip), która pozwoli mieć kontrolę nad wirusem, a w rzeczywistości nad człowiekiem i jego życiem.

Wpierw Apokalipsa św. Jana, a później proroctwo z roku 2012.

"I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymają 

znamię na prawą rękę lub na czoło

i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii

lub liczby jej imienia.

Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:

liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć. [Ap 13,16-13,18]"


"Niespodziewanie wszyscy zostaną poproszeni o zaakceptowanie jednego światowego Znaku Wierności. Zjednoczonego świata, w którym wszyscy ludzie będą musieli uczestniczyć. 

Kontrolować on będzie wasze pieniądze, wasz dostęp do żywności i to, jak żyjecie.

Przepisy, wiele z nich, będą oznaczać, że staniecie się więźniami. Kluczem do waszej celi, który utrzyma was pod ich kontrolą, będzie Znak Bestii.

666 zostanie wprowadzone z ukrytym numerem, w czipie, który będziecie zmuszeni przyjąć tak samo, jak przyjęlibyście jakąś SZCZEPIONKĘ. Raz wprowadzony, zatruwał będzie nie tylko wasz umysł i duszę, ale także wasze ciało. Ponieważ spowoduje zarazę mającą na celu zniszczenie większości ludności świata".

Piątek, 01.06.2012, godz.20.15


Kto chce niech nie wierzy. 

Wykop Skomentuj13
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale