Blog
pogodne marzenia
Pogodny
Pogodny dawniej Mikker
12 obserwujących 312 notek 344054 odsłony
Pogodny, 15 maja 2017 r.

Zboczenie Egipcjan przyczyną śmierci pani Żuk?

5395 67 0 A A A

Minister Ziobro w rozmowie z dziennikarzem polskiej telewizji publicznej zapowiedział, że dokona się kolejnej, tym razem już w Polsce, sekcji zwłok śp. Magdaleny Żuk. Jak więc widać sytuacja robi się napięta,  o czym zresztą informował instruktor nurkowania mieszkający na stałe w Egipcie. W jego opinii za śmierć kobiety odpowiedzialny jest niejaki "kapitan Khaled", czyli mówiąc w skrócie miejscowy arabski mafioso, który obok oszustw biznesowych trudni się również handlem młodymi Europejkami. W jego  ręku jak twierdzi istruktor nurkowania jest cała Hurghada.  Według instruktora bogaci Egipcjanie preferujący odurzone młode białe kobiety właśnie na  ręce "Khaleda" składali swoje dyskretne zamówienia, a to że interes toczył się aż do śmierci pani Żuk bezproblemowo i w zaciszu miał swoje źródło w tym, że wspomniany "kapitan Khaled" skorumpował tamtejszą policję, urzędy, szpitale i hotele.

Instruktor nurkowania zasugerował także, że śmierć pani Żuk wynikła z tego iż sprawcy (ludzie "Khaleda") podając swojej ofierze środki odurzające nie wzieli pod uwagę, że mogą one zwyczajnie na nią nie zadziałać. Byli więc zaskoczeni, że porwana ofiara nie tylko nie straciła przytomności ale zaczęła się także bronić. Aby pozbyć się kłopotu upozorowali więc jej "szaleństwo" będące przyczyną "samobójstwa". Informator twierdzi, że w Egipcie nie da się tak poważnej sprawy załatwić na polu dyplomatycznym, gdyż rządzą tam przede wszystkim pieniądze, dlatego lepiej aby na arenę wkroczyły polskie służby specjalne.

W  sieci pojawiły się także informacje mówiące o tym, że za śmierć Magdaleny Żuk odpowiedzialny jest z dużą dozą prawdopodobieństwa narkotyk o nazwie MDVP.W, który podany w niewielkich ilościach działa stymulująco, ale w przypadku przedawkowania doprowadza do ostrej psychozy i ataku serca. Wedle dalszych informacji,  owym "kapitanem Khaledem" który starał się zatrzeć ślady po swojej zbrodni w Hurghadzie  jest Saudyjczyk Abu Massa Adżawar będący  nieoficjalnym kontrolerem finansów prowadzonych tam za saudyjskie pieniądze kurortów.Opublikowano: 15.05.2017 09:33.
Autor: Pogodny
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Map

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Nawet z k*rwy syn będzie czymś lepszym niż ta lewacka banda gotowa zabić własne dzieci,...
  • Polskie plaże j jeziora z górami zatłoczone turystami. I gdyby nie te huragany i bandy...
  • Kraków wabi wielbłądników bardziej od Warszawy Np. Festiwalem Muzyki Żydowskiej.

Tematy w dziale Społeczeństwo