0 obserwujących
32 notki
11k odsłon
1015 odsłon

Nie ma to jak TVNowska dawka propagnady i nagonki z samego rana

Wykop Skomentuj13

Właśnie wstałem, włączyłem TV a tam... Ach jaki ten ksiądz biskup Hoser jest be i w ogóle. Ach jaki ten ksiądz Lemański to wspańiały człowiek. Idzie śladami papieża Franciszka, o żydach pamięta, gani przepych w Kościle, o Tutsi i Hutu i związku z ich rzeziami biskupa Hosera powiedział to co od lat mówią na Zachodzie, no i ogólnie to nowy papież dał odwagę Lemańskiemu, i pewnie papież taki fajny poprze Lemańskiego. Kto i gdzie tak mówi?

 Warunki i doświadczenie widzę ma... w SLD była :). Przejrzałem sobie sieć i już kilka razy gościła jako znawca spraw wszelakich Kościoła, o czym nie omieszkała się na www.facebook.com/2MagdalenaOgorek pochwalić.

Widzę jakaś nowa, nadworna dupeczka od spraw kościelnych. Gościła oczywiście i te peany na cześć Lemańskiego i narzekania na Hosera to w WSI_24. O przepraszam w TVN 24. Mi tam to w sumie dynda co u siebie robią hierarchowie katoliccy, ale te WSI_24 niech się nie kompromituje i nie robi żenady. Się kurwa wielcy katolicy z nich nagle zrobili.  Oczywiście katolicy kiedy trzeba dokopać Kościołowi, poryć, zamieszać. O Kościół się kurwa mać martwić zaczęłi. Chyba się rozpłaczę ze wzrusznia...

A tu dzisiejsza rozmowa www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/ks-lemanski-mowi-glosem-papieza-franciszka,338395.html. Podobno pani historyk kościoła, a dane poniżej z przytoczonej wcześniej strony Facebookowej tej uroczej niewiasty.

dr nauk humanistycznych. Organizatorka kampanii społecznej na rzecz profilaktyki raka piersi "Twoje zdrowie - Twój wybór". Ur. w Rybniku na Śląsku, autorka książek „Templariusze w Polsce – fakty i mity“, "Beginki i waldensi na Śląsku i Morawach do końca XIV w." oraz publikacji. Posiada wieloletnie doświadczenie w administracji rządowej oraz Sejmie.
***
- Adiunkt w Katedrze Stosunków Międzynarodowych w Wyższej Szkole Cła i Logistyki

- Szefowa gabinetu politycznego Szefa Klubu SLD

- Specjalista ds.polityki medialnej w Klubie SLD

- Specjalista ds. integracji europejskiej w Departamencie Unii Europejskiej i Współpracy Narodowej MSWiA

- Specjalista w Departamencie Prasowym MSWiA

- Rzecznik prasowy Europejskiej Konferencji Ministrów Spraw Wewnętrznych w zakresie poprawy bezpieczeństwa w Europie

- Centrum Informacji Rządowej Kancelarii Premiera

- Kancelaria Prezydenta, Biuro Integracji Europejskiej

 No i to tyle jeśli chodzi o znawców WSI_24. Wszelakich znawców tej stanicy telewizyjnej.

 

A teraz znowu chyba jakiś nadworny ojciec Paweł Górzyński w WSI_24 sie  wypowiada. Kurwa, ale jaja. Na koniec dali ostrzeżenie: Do tej sprawy dziś jeszcze będziemy wracać. Oj wyczuli krew nosem te TVNowskie ścierwa i nie popuszczą.

Rzadko TV oglądam. W sumie teraz u rodziców jestem na wakacjach i tak sobie z braku laku z rana cosik obejrzę. W tym TVNowskim szambie to oni zawsze tak bez krępacji, tak ordynarnie taką propagandę i nagonkę robią? Swoją drogą piękne materiały dla odważnego studenta dziennkiarstwa ta stanica, podająca "całą prawdę, całą dobę", dostarcza.

 

Wykop Skomentuj13
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo