Blog
w koło Macieju
zetjot
40 obserwujących 4433 notki 1564925 odsłon
zetjot, 9 lutego 2018 r.

Tak procentuje kapitał przelanej krwi

Od początku tzw. III RP próbowano stworzyć wrażenie, że polska martyrologia jest be, a żydowska cacy. Tego typu propaganda realizować miała różne, nie tylko żydowskie interesy, bo przecież to głównie komunistom ta kwestia stała ością w gardle. Tak więc starano się ośmieszać polską martyrologię w ramach przemysłu pogardy i pedagogiki wstydu, dobrze pamiętając z historii chrześcijaństwa, że krew męczenników wzmacnia wiarę.


Przez całe lata próbowano nas skłonić, byśmy przestali myśleć i mówić o naszych bohaterach, i zapomnieli o morzu przelanej krwi. O to im właśnie chodziło, o ukrycie niezwykle ważnego faktu, że ta przelana krew jest cennym kapitałem na przyszłość, dla kolejnych pokoleń.


Ostatnie wydarzenia pokazują, że Polacy nie dali się zmanipulować projektem religii holocaustu, która miała dać Żydom monopol na cierpienie, z którego mogli ciągnąć wielorakie zyski, bo są świadomi komu i czemu zawdzięczają wolność. Tu właśnie procentuje kapitał przelanej krwi, który przyniósł nam wolność.

Opublikowano: 09.02.2018 14:08.
Autor: zetjot
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • W poprzedniej notce napisałem,że demoliberalizm zoperował niektórym mózgi. I to się...
  • @grabic  Wiem o tym, ale chodzi mi o metaforyczną  logikę tej oceny.
  • @Kórczak  Są to lewacy czyli ludzie znerwicowani, z urazami , obarczeni resentymentem i...

Tematy w dziale