22 obserwujących
1241 notek
908k odsłon
  1106   6

Polacy mądrzy przed szkodą, przez takich jak Wy Stuhrze, Tokarczuk

Maciej Stuhr, Maja Komorowska nie wiedzą jak mają żyć. Wszystko przez to że nasz kraj nie wpuszcza przez granicę nielegalnych imigrantów. Ludzi którzy płacą władzom Białorusi za podwózkę z Azji pod nasza granicę.. Mamy więc typowe dla Macieja i Mai załamywanie rąk nad brzydkimi Polakami którzy nie chcą witać nielegalnych imigrantów.

Cytat z Mai  "To, co się dzieje, odbiera wiarę w rolę państwa, w bezpieczeństwo i jest okropnym zwieńczeniem całych ostatnich lat. Żadna szkoła cnót i propagowania myśli JP nie pomoże, jeśli przykład jest taki" – wskazała.  

Pozwolę sobie odpowiedzieć Wam w imieniu osób nie godzących się na wpuszczaniu do mojej Polski każdego kto chce, jak chce, kiedy chce, na ile chce. Już wyjaśniam dlaczego. 

Po pierwsze- granica państwa, a w naszym przypadku jest to też granica Unii Europejskiej oraz NATO musi być szczelna z powodów bezpieczeństwa, stabilności. Musimy mieć kontrolę nad granicą-to oczywiste dla każdego, nawet ćwierć inteligentnego. Wpuścimy paru, zachęcimy tysiące.  Nie bez powodu Mińsk właśnie znosi wizy dla obywateli państw arabskich.. 

Po drugie- imigranci z Iraku i okolic mają bliżej i taniej państwa bogatsze od Polski-Katar, Arabie Saudyjską, Zjednoczone Emiraty Arabskie. Czemu tam się nie udają? Może dlatego że tam zasiłków im nikt nie da. Z jakiego powodu ja mam łożyć na ich utrzymanie?

Po trzecie i NAJWAŻNIEJSZE. Polska i Polacy przyjmowali uchodźców przez wieki. Żydzi przybywali tu z całej Europy od czasów Kazimierza Wielkiego. Mieli tu swobody w czasie gdy w innych krajach byli nękani. Naszym kraj w pewnym momencie był ich największym skupiskiem na świecie. Za to dziś jesteśmy kłamliwie oskarżani o antysemityzm. Organizacje Żydowskie chcą byśmy im płacili za to że oni u nas kiedyś mieszkali. A tacy jak Stuhr, Tokarczuk przyłączają się do tych oskarżeń. Więc się nie dziw że teraz Polak jest mądry przed szkodą. My przyjmiemy uchodźców a taki Maciej Stuhr junior za 50 lat będzie nas wyzywać od antyarabów. A oni stworzą sobie organizacje które będą chciały byśmy im płacili za nasza antyarabskość Już raz Stuhr pluł na Polaków kłamiąc że przywiązywaliśmy swoje dzieci do tarcz w bitwie pod Cedynią, którą pomylił z Głogowem.... gdzie to Niemcy przywiązywali Polskie dzieci....

To przez takich jak Ty Macieju, Maju strach komuś pomóc, przyjąć w państwie. Wasza chorobliwa nienawiść do naszej historii, tradycji, państwa każe przypuszczać że kilkadziesiąt lat byście nas za to przyjęcie obrażali. Tak jak za wieki przyjmowania Żydów.     


  

Lubię to! Skomentuj45 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka