Za nami pierwsze losowanie w loterii w ramach spisu powszechnego. Sprawdź wyniki

Losowanie w loterii w ramach spisu powszechnego.
Losowanie w loterii w ramach spisu powszechnego.

W piątek w południe odbyło  się pierwsze losowanie nagród w loterii w ramach spisu powszechnego. Do wygrania były karty przedpłacowe o wartości 500 i 1000 zł. Kolejne nagrody będzie można wygrać 21 maja.

Rozlosowanych zostało 160 kart przedpłaconych o wartości 500 zł i 80 kart przedpłaconych o wartości 1000 zł – informuje Główny Urząd Statystyczny. Transmisja z losowania zwycięzców odbyła się o godz. 12 na Facebooku i YouTubie GUS-u.

Sprawdź, czy wygrałeś:W loterii mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, które już dokonały samospisu, wyraziły chęć udziału w loterii i za pośrednictwem wiadomości e-mail otrzymały 10-znakowy alfanumeryczny kod potwierdzający dokonanie samospisu i do 5 maja prawidłowo zarejestrowały zgłoszenie za pośrednictwem strony internetowej loterii.

Kolejne losowania 21 maja, 8 i 18 czerwca, 2 i 9 lipca. Wtedy też będzie można wygrać karty przedpłacowe o wartości 500 i 1000 zł. W ostatnim losowaniu, 14 lipca, do wygrania będzie 14 samochodów.

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 rozpoczął się 1 kwietnia 2021 r. Spis odbywa się raz na 10 lat i dotyczy każdej osoby mieszkającej stale, bądź czasowo, na terenie Polski. Jest obowiązkowy. Potrwa do końca września.

KJ

Lubię to! Skomentuj7 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo