Dzień Dziecka już 1 czerwca. Jakie prezenty docenią najmłodsi

Pixnio/Bicanski
Pixnio/Bicanski
Dzień Dziecka za kilka dni, jednak rodzice już rwą włosy z głowy. Jak uszczęśliwić najmłodszych, którzy "mają wszystko"?

Dzień Dziecka 2021

Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami. Odkąd większość obostrzeń poluzowano rodzice mają pełen wachlarz możliwości, jak zaplanować ten wyjątkowy dzień.

Z okazji Dnia Dziecka wiele miast organizuje pikniki rodzinne z wieloma atrakcjami dedykowanymi specjalnie dla najmłodszych, jednak to nie wszystko, co będzie na nich tego dnia czekać.

Dzień Dziecka w kinie Helios

Kina znowu są otwarte, co z pewnością cieszy kinomanów, również tych najmłodszych. Z okazji Dnia Dziecka kino Helios przygotowało mnóstwo atrakcji, przede wszystkim bogaty repertuar filmów familijnych.

Od 29 maja do 1 czerwca w kinie Helios najmłodsi będą mogli zobaczyć filmy takie jak: Cruella, Krudowie czy Tom & Jerry. Oprócz tego w tym czasie będzie można wziąć udział w konkursach z nagrodami.

Jaki prezent na Dzień Dziecka?

Najbardziej popularnym prezentem z okazji Dnia Dziecka bez wątpienia będzie elektronika. Rodzice nie muszą się jednak obawiać, że na prezentach stracą fortunę. Sklep x-com przygotował promocję, dzięki której sprzęt dla graczy, przyszłych youtuberów czy programistów kupimy w sklepie online w okazyjnej cenie.

Aby skorzystać z rabatów należy wybrać produkt objęty promocją, a następnie aktywować rabat wpisując hasło: dziecko.

Dzień Dziecka w Empiku

Promocje z okazji Dnia Dziecka przygotował rownież Empik. Wybór jest ogromny, ponieważ dotyczy zabawek, figurek i gier planszowych. Wielki wybór dotyczy także przedmiotów związanych z nauką: zestawy małego chemika czy małego fizyka z pewnością ucieszą pasjonatów nauk ścisłych.

Lubię to! Skomentuj5 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura