„Oni sami się zagryzą”. Posłanka KO wieszczy koniec ZP

„Oni sami się zagryzą”. Posłanka KO wieszczy koniec ZP. Fot. PAP/Wojciech Olkuśnik
„Oni sami się zagryzą”. Posłanka KO wieszczy koniec ZP. Fot. PAP/Wojciech Olkuśnik
Sławomir Jastrzębowski gościł w swoim programie „Jastrzębowski wyciska” Jagnę Marczułajtis. Posłanka KO, była sportsmenka i zdobywczyni 4. miejsca na Igrzyskach Olimpijskich w Salt Lake City, dosadnie skomentowała obecne wydarzenia w obozie Zjednoczonej Prawicy.

W programie „Jastrzębowski wyciska” Jagna Marczułajtis-Walczak wyraziła nadzieję, że „obecny rząd wkrótce upadnie”. Jej zdaniem Zjednoczona Prawica ma coraz więcej problemów.

- Cieszymy się z każdego z tych problemów. Oni sami się zagryzą - powiedziała posłanka PO.

Jastrzębowski wyciska. Jagna Marczułajtis-Walczak w programie - oglądaj tutaj.

Jastrzębowski wyciska. Jagna Marczułajtis-Walczak o problemach PiS

Sławomir Jastrzębowski pytał posłankę o to, jak postrzega wyjście z PiS Zbigniewa Girzyńskiego oraz dwójkę innych posłów. To oznacza, że Zjednoczona Prawica straciła większość w Sejmie. Jarosław Kaczyński nie może być zatem pewny wyniku żadnego głosowania.

Polecamy:

- W PiS jest bardzo wiele osób, które się nie zgadzają z ich działaniami. W tej chwili to wygląda tak, że są albo negocjacje, albo straszenie - powiedziała Jagna Marczułajtis.

PiS traci większość w Sejmie. Powstaje koło „Wybór Polska”

Zbigniew Girzyński, Arkadiusz Czartoryski i Małgorzata Janowska w piątek poinformowali o opuszczeniu klubu sejmowego PiS. Ogłosili utworzenie nowego koła poselskiego, a ich wolta sprawiła, że rządzący stracili w Sejmie większość.

Zbigniew Girzyński w niedzielę był gościem na konwencji Porozumienia Jarosława Gowina. Obaj dość mocno krytykowali między wierszami działania PiS, co nie było w smak wysłannikowi Jarosława Kaczyńskiego, Krzysztofowi Sobolewskiego. Szef struktur PiS siedział w pierwszym rzędzie z nietęgą miną.

MD

Czytaj też: 

Lubię to! Skomentuj22 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka