Jakie poglądy ma Magda Gessler? Piotr Ikonowicz uchylił rąbka tajemnicy. Fot. Facebook/Magda Gessler
Jakie poglądy ma Magda Gessler? Piotr Ikonowicz uchylił rąbka tajemnicy. Fot. Facebook/Magda Gessler

Jakie poglądy ma Magda Gessler? Piotr Ikonowicz uchylił rąbka tajemnicy

Redakcja Redakcja Jastrzębowski wyciska Obserwuj temat Obserwuj notkę 22
Sławomir Jastrzębowski gościł w swoim programie „Jastrzębowski wyciska” Piotra Ikonowicza. Członek opozycji antykomunistycznej, działacz i niedawny kandydat Lewicy na stanowisko RPO zdradził, jakie poglądy ma jego siostra, znana krytyczka kulinarna Magda Gessler.

W programie „Jastrzębowski wyciska” Piotr Ikonowicz mówił o sprawach związanych z reprywatyzacją, ale nie zabrakło też luźniejszych tematów. Sławomir Jastrzębowski pytał o jego rodzoną siostrę.

Jastrzębowski wyciska. Piotr Ikonowicz gościem programu - oglądaj tutaj.

Magda Gessler i jej poglądy. Piotr Ikonowicz o tajemnicy siostry

Magda Gessler wychowywała się wspólnie z Piotrem Ikonowiczem, co wpłynęło na jej poglądy polityczne. - Tu nie ma przypadku. Pochodzimy z dobrej, lewicowej rodziny - mówił z uśmiechem gość programu „Jastrzębowski wyciska”.

Sławomir Jastrzębowski dopytywał, czy Magda Gessler udziela bratu porad kulinarnych. - Ona nie mówi mi, jak mam gotować, a ja jej - jak ma głosować. Ale nawet bym nie musiał, bo mamy podobne poglądy - powiedział Ikonowicz.

Polecamy:

Przyznał, że Magda Gessler ma określone sympatie polityczne, ale ze względów zawodowych nie chce ich otwarcie wyrażać.

Magda Gessler o bracie. Piotr Ikonowicz „Wybrał drogę Don Kichota”

Piotr Ikonowicz wybrał w życiu inną drogę. Porzucił karierę polityka i prawnika na rzecz walki o prawa ludzi, których nie stać na adwokata. W ich imieniu - za darmo - broni ich w sądzie.

- Często się wręcz o niego martwię, bo swojej misji niesienia pomocy poświęca się w całości, kosztem własnego komfortu i zdrowia. Przecież żeby zachować równowagę, trzeba pomyśleć też czasem o sobie! No, ale on wybrał tę drogę. Drogę Don Kichota, który swym ideałom jest wierny ponad wszystko - powiedziała Magda Gessler w rozmowie z „SuperExpressem”.

MD

Czytaj także:

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka