Lech Wałęsa trafił do szpitala. "Szef jest twardzielem"

Lech Wałęsa na wakacjach, fot. Facebook/profil Lecha Wałęsy
Lech Wałęsa na wakacjach, fot. Facebook/profil Lecha Wałęsy
Były prezydent Lech Wałęsa poinformował na swoim koncie na Facebooku, że jest w szpitalu. Przechodzi badania w związku z problemami ze stopą cukrzycową.

Prezydent napisał krótko: "i znowu w szpitalu, stopa cukrzycowa".Dyrektor biura Instytutu Lecha Wałęsy Marek Kaczmar powiedział, że stan prezydenta jest stabilny.

- Rano szef miał jeszcze spotkania z młodzieżą. Potem nieco gorzej się poczuł. Pogłębiły się problemy ze stopą cukrzycową i szybko trzeba było zadziałać. Prezydent przechodzi badania. Pewnie pierwsze wyniki będą jeszcze dzisiaj, a jutro pozostałe. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Szef jest twardzielem i jesteśmy dobrej myśli, choć choroba nie wybiera - powiedział  Kaczmar.

Czytaj w temacie:

Niedawno Lech Wałęsa odpoczywał w Hotelu Gołębiewski. Były prezydent chwalił się zdjęciami z czekoladowych kąpieli. Chętnie też fotografował się z turystami w swoich ulubionych koszulkach z napisem "Konstytucja".

W tym tygodniu miał pojawić się w prokuraturze w celu złożenia wyjaśnień w śledztwie dotyczącym składania przez niego nieprawdziwych zeznań. Nie informowano, którego dokładnie dnia miał być przesłuchany.

Lech Wałęsa już przebywał w szpitalu w tym roku. Były prezydent 15 marca przeszedł zabieg kardiochirurgiczny, związany z funkcjonowaniem rozrusznika serca.

ja

Lubię to! Skomentuj25 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka