Izraelska posłanka publikuje wideo z Bidenem. "Media przeoczyły ten historyczny moment"

Joe Biden zasnął podczas spotkania z premierem Izraela. fot. PAP/EPA
Joe Biden zasnął podczas spotkania z premierem Izraela. fot. PAP/EPA
W internecie krąży nagranie z piątkowego spotkania prezydenta USA Joe Bidena z premierem Izraela Naftalim Benetem, na którym widać, jak przywódca USA najwyraźniej zasypia podczas rozmowy - pisze dziennik "Sunday Express".

Joe Biden zasnął podczas spotkania z premierem Izraela

Siedzący w maseczce, wyglądający na sennego Biden wydaje się kiwać głową do mówiącego Beneta, później zamyka oczy i spuszcza głowę - opisuje gazeta nagranie. Później Biden nie reaguje na słowa szefa izraelskiego rządu i ma zamknięte oczy, gdy ten próbuje nawiązać z nim kontakt wzrokowy - relacjonuje.

Niezręczny moment trwał około minuty i wprawił obserwatorów w zakłopotanie - komentuje "Sunday Express" dodając, że nagranie jest szeroko rozpowszechniane i komentowane w internecie.

Czytaj więcej:  Biden na spotkaniu z Bennettem: Jeśli dyplomacja z Iranem zawiedzie, mamy inne środki

Jak informuje izraelski dziennik "Israel Hajom", nagranie zostało opublikowane w sobotę na Twitterze przez izraelską posłankę z partii Likud, Galit Distel Atbaryan.

"Z jakichś powodów media izraelskie również zaspały i przeoczyły ten historyczny moment (...) myślę, że powinniście o tym wiedzieć, mężczyzna zasnął i nawet się tym nie przejmuje" - skomentowała.Głównym tematem rozmowy Bidena z Benetem była kwestia Iranu i ewentualnego powrotu USA do porozumienia nuklearnego z tym krajem oraz bezpieczeństwo Izraela.

KJ

Czytaj też:

Lubię to! Skomentuj71 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka