Trener drużyny Legia Warszawa Czesław Michniewicz podczas meczu piłkarskiej Ekstraklasy z zespołem Raków Częstochowa.  Fot: PAP/Leszek Szymański
Trener drużyny Legia Warszawa Czesław Michniewicz podczas meczu piłkarskiej Ekstraklasy z zespołem Raków Częstochowa. Fot: PAP/Leszek Szymański

Z banku PKO BP na Łazienkowską. Mariusz Chłopik w Legii Warszawa

Redakcja Redakcja Ekstraklasa Obserwuj temat Obserwuj notkę 1
Mariusz Chłopik, zostanie pełnomocnikiem zarządu Legii Warszawa ds. projektów infrastrukturalnych i szkoleniowych. Chłopik przez ostatnie 4 lata pracował jako dyrektor biura Ekstraklasy i Gamingu w PKO Banku Polskim. O transferze z banku PKO BP na Łazienkowską poinformowała Interia.

W ramach swoich obowiązków Mariusz Chłopik ma pracować m.in przy Legia Training Center i Akademii Legii. 

Jak sam tłumaczy: "Właśnie dostarczeniem najlepszych narzędzi dostępnych na świecie zajmę się w kontekście akademii. To oczko w głowie właściciela, Dariusza Mioduskiego - rozwój szkolenia i promowanie piłkarzy, co wspomoże odpowiedni rozwój klubu". 

W 2018 Mariusz Chłopik był szefem Centrum Informacyjnego Rządu, wcześniej był dyrektorem biura komunikacji korporacyjnej i marketingu w Agencji Rozwoju Przemysłu. W przeszłości zasiadał w radzie nadzorczej Zagłębia Lubin.

Czytaj:

Legia bardzo pozytywnie zaskoczyła kibiców w pierwszej kolejce Ligi Europy, pokonując na wyjeździe Spartak Moskwa.1:0.

Kolejna pucharowa potyczka legionistów już w czwartek, kiedy zagrają z Anglikami z Leicester. 

Natomiast sytuacja Legii w Ekstraklasie jest nie do pozazdroszczenia. Po 9 kolejkach sezonu drużyna z Łazienkowskiej zajmuje dopiero 15 miejsce. Trzeba jednak jednak dodać, że przez Pucharowe rozgrywki warszawiaków, drużyna ma w Ekstraklasie 2 mecze rozegrane mniej.  

Czytaj więcej: 

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj1 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Sport