"Frog" poszukiwany listem gończym. Pirat drogowy uciekł przed więzieniem

Robert Nogal ps. Frog poszukiwany listem gończym. Fot. materiały policyjne
Robert Nogal ps. Frog poszukiwany listem gończym. Fot. materiały policyjne
Policjanci poszukują Roberta Nogala, ps. Frog. Mężczyzna jest ścigany listem gończym w celu odbycia kary roku i 6 miesięcy pozbawienia wolności.

Policja szuka "Froga"

Według informacji przekazanej przez rzeczniczkę Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI kom. Paulinę Onyszko, "Froga" poszukują policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Warszawa Targówek.

- Mężczyzna poszukiwany jest listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy Warszawa Wola w celu odbycia kary roku i 6 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo z art. 180a kk. (prowadzenie pojazdu po cofnięciu uprawnień) - tłumaczyła policjantka.

Policjanci apelują do wszystkich osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego mężczyzny o kontakt pod numerem telefonu (47) 723-81-71, (47) 723-87 50 lub z najbliższą jednostką policji.

Informacje można także przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej, pisząc na adres: dyzurny.kp-targowek@ksp.policja.gov.pl.

Policja zapewnia o anonimowości zgłaszającego.

Polecamy:

Kim jest "Frog"?

Robert Nogal "Frog" zdobył rozgłos w internecie, publikując nagrania dokumentujące jego niebezpieczną jazdę po polskich drogach. Szczególną sławę zyskały jego rajdy po Warszawie.

W lutym br. został skazany na dwa i pół roku bezwzględnego więzienia za niebezpieczną jazdę na trasie pod Kielcami 14 lutego 2014 r. Uniewinniono go natomiast od zarzucanego mu sprowadzenia niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym w tzw. wątku warszawskim, ponieważ mimo szybkiej jazdy panował wtedy nad prowadzonym pojazdem.

Za "rajd kielecki" sąd orzekł również wobec "Froga" 5-letni zakaz prowadzenia samochodów. Poszukiwany nie zgłosił się celem odbycia kary.

ja

Czytaj także:

Lubię to! Skomentuj11 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo