Bart Staszewski do Kai Godek: Jeśli nie przeprosisz, idę do sądu!

Bart Staszewski i Kaja Godek. Fot. PAP/YouTube/Fundacja Życie i Rodzina
Bart Staszewski i Kaja Godek. Fot. PAP/YouTube/Fundacja Życie i Rodzina
„Brzydzę się panem” - miała powiedzieć do Barta Staszewskiego, aktywisty LGBT Kaja Godek. Działaczka pro-life temu zaprzecza, ale Staszewski zamieścił w sieci nagranie z taką wypowiedzią.

Kaja Godek: "Homolobby jedzie na kłamstwach"

„Proszę bardzo, znowu dowód na to, że homolobby jedzie na kłamstwach. Bart Staszewski kłamie, a media relacjonują jego słowa jakby to była prawda (na foto fragment artykułu Onetu) - napisała na Facebooku Kaja Godek, odnosząc się do wypowiedzi Barta Staszewskiego dla Onetu.

„Brzydzę się panem, jest pan obrzydliwy. To powiedziała, gdy zadałem jej trzy pytania w związku z jej projektem zakazującym marszy równości” (pisownia oryginalna) - mówił Bart Staszewski Onetowi.

Polecamy:

Komorowska, Kwaśniewska, Wałęsa o sytuacji uchodźców. „Chodzi nam o ludzi”

Gorąco w studio TVP. Poseł PO nie wytrzymał i wszedł w dyskusję z Michałem Adamczykiem

W obszernym statusie na Facebooku Kaja Godek napisała: „Autor słynnych donosów na Polskę do Brukseli, w których wypisywał niestworzone historie, facet, który jeździł po kraju i przykręcał tabliczki »Strefa wolna od LGBT« tylko po to, żeby zrobić tym tabliczkom zdjęcia, wysłać na Zachód i oczernić własną Ojczyznę - teraz relacjonuje, jakobym powiedziała, że się nim brzydzę, choć jest to wyssana z palca bzdura. Faktycznie mówiłam, że to, co promuje, jest obrzydliwe i że brzydzę się tym, jak działa lobby LGBT - przede wszystkim wykorzystywaniem seksualnym dzieci i tym, że uczestnicy parad równości śmieją się ze zgwałconych maluchów. Bo to jest odrażające, ohydne, obrzydliwe i godne najwyższego potępienia!

Tyle, że Bart nie jest ofiarą prześladowań, choć tak bardzo chce nią być, że kolejny raz zmyśla.

Dorośnij, Bart, spróbuj być mężczyzną i nie mazgaić się, szczególnie wtedy, gdy nie masz powodu! I ogarnij własne środowisko, niech przestaną stroić sobie żarty z wykorzystanych seksualnie dzieci tylko dlatego, że wykorzystał je gej albo lesbijka.

A naszą wymianę zdań można obejrzeć pod linkiem, sami Państwo zobaczą, jak Staszewski kręci w sprawie propedofilskich zachowań, jakich chwilę wcześniej byliśmy świadkami!”.


Film zalinkowany przez Kaję Godek. YouTube/Fundacja Życie i Rodzina


Staszewski do Godek: "Sprawdźmy, kto tu kłamie"

Swoją wersję wydarzeń przedstawił Bart Staszewski.

„Kaja Godek wielka katoliczka, obrończyni płodów wypiera się ze powiedziała do mnie: „Brzydzę się panem”. Zarzuca mi kłamstwa i wprowadzanie ludzi w błąd. Sprawdźmy, kto tu kłamie pani Godek?” - napisał Staszewski.


I dodał: „W trakcie marszu równości w Lublinie Kaja Godek pomówiła mnie o wykorzystywanie seksualne dzieci. K. Godek masz czas do czwartku, do 8:00 rano, aby mnie przeprosić, jeśli nie, to idę to sądu. Dość!!! Koniec szkalowania osób LGBT i zrównywania nas z pedofilami”.

KW

Czytaj dalej:

PK: uwzględniono kasację sprzeciwiającą się wydaniu dwójki dzieci do Wielkiej Brytanii

Kaczyński: Jerzy Wilk zapisał się złotymi zgłoskami w dziejach Elbląga i Polski

Prezydent dokona zmian w składzie Rady Ministrów

Gen. Mirosław Hermaszewski zatrzymany za jazdę po pijanemu! Miał prawie 0,6 promila

Spór w rządzie o orła z krzyżem w koronie. Ziobro kontra Gliński!

Lubię to! Skomentuj200 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka