Pomógł apel Dudy? Rowery odnalezione!

Radosław Czarnecki, CC BY-SA 4.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0>, via Wikimedia Commons; Maja Włoszczowska. Fot. Hugh Miller/CC BY-SA 2.0
Radosław Czarnecki, CC BY-SA 4.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0>, via Wikimedia Commons; Maja Włoszczowska. Fot. Hugh Miller/CC BY-SA 2.0
Skradzione rowery Mai Włoszczowskiej z powrotem znalazły się u właścicielki! Olimpijka i kolarka górska poinformowała, że policja odnalazła jej skradzione rowery.

Dostałam właśnie najlepszą możliwą dziś wiadomość. Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze odzyskali wszystkie moje rowery i zatrzymali sprawcę włamania! Bardzo dziękuję jeleniogórskiej Policji oraz wszystkim, którzy zaangażowali się w sprawę - napisała na Facebooku Maja Włoszczowska.

Skradzione rowery wróciły do Mai Włoszczowskiej

Wczoraj kolarka zamieściła na Facebooku wpis, w którym poinformowała, że jej rowery zostały skradzione nocą.

W nocy z piątku na sobotę złodzieje włamali się do budynku w Jeleniej Górze (Cieplice) i wyłamali drzwi wszystkich komórek lokatorskich. Jedna z nich to moja rowerownia - czytamy.

W akcję włączyła się również firma KROSS, która opisała specyfikację skradzionych rowerów.

W swoim wpisie Maja Włoszczowska zwróciła się do złodziei z prośbą, by porzucili je w miejscu, w którym będzie je łatwo znaleźć.

Drodzy złodzieje. Koniec kariery nie oznacza, że przestaję jeździć na rowerze. Mam nadzieję, że sumienie, a prędzej argument, że nikt tych rowerów nie kupi, sprawi, że porzucicie je w miejscu, gdzie władze będą mogły je odnaleźć - pisała.

" target="_blank">

 

W sprawę zaangażował się również prezydent Andrzej Duda.

UWAGA! Okradziono Maję Włoszczowską. Złodzieje zabrali Jej 3 rowery. Przeczytaj charakterystykę, może pomożesz! - zaapelował na Twitterze.

Zobacz: Maja Włoszczowska okradziona. Andrzej Duda apeluje o pomoc!

Rowery odnaleziono

Zguba znalazła się w mgnieniu oka. Dziesięć godzin po opublikowaniu postu o kradzieży na Facebooku olimpijki znalazł się kolejny wpis.

Dostałam właśnie najlepszą możliwą dziś wiadomość. Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze odzyskali wszystkie moje rowery i zatrzymali sprawcę włamania!

Bardzo dziękuję jeleniogórskiej Policji oraz wszystkim, którzy zaangażowali się w sprawę - czytamy.

" target="_blank">

Dziesięć godzin to naprawdę niesamowicie krótki czas na odnalezienie zgubionych rowerów. Nic dziwnego - post olimpijki był udostępniany aż 25 tys. razy - czy to akurat apel Dudy zdziałał cuda? Trudno stwierdzić, najważniejsze, że rowery wróciły z powrotem do właścicielki.

WP
Czytaj dalej:

Lubię to! Skomentuj56 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka