Instagram/Madonna
Instagram/Madonna

Madonna porównuje Putina do Hitlera [WIDEO]

Redakcja Redakcja Ukraina Obserwuj temat Obserwuj notkę 33
Madonna wyznała jakiś czas temu, że jest ostrożna w wydawaniu sądów i wyrażaniu jasno własnej opinii. Są jednak tematy, na które nie powinno się milczeć, dlatego gwiazda pop udostępniła filmik, w którym porównuje Putina do Hitlera.

Na Instagramie Królowej Popu ukazało się wideo - mini teledysk, teaser, w którym porównuje Putina do Hitlera. Choć piosenkarka mówiła wcześniej, że boi się zabierać głos w trudnych dyskusjach, teraz zabrała głos.

Zobacz: Madonna boi się zostać wykluczona przez swoje poglądy

Putin jak Hitler

"Bezsensowna i napędzana chciwością inwazja Rosji na Ukrainę MUSI zostać powstrzymana" - pisze na Instagramie Madonna w opisie do załączonego wideo.

Gwiazda apeluje w swoim wpisie do fanów, by wspierali Ukrainę. W swoim instagramowym bio udostępniła link do strony z informacjami, jak można pomóc Ukraińcom.

"Prosimy o wysłanie pomocy humanitarnej, aby pomóc milionom obywateli Ukrainy, których dotknął ten kryzys! Putin naruszył każdą istniejącą umowę dotyczącą praw człowieka. Putin nie ma prawa próbować wymazać istnienia Ukrainy" - pisze Madonna.

Madonna śpiewa, że nie może tego znieść

W załączonym klipie Madonna tańczy i śpiewa, że "nie może tego znieść". Sceny z wyginającą się piosenkarką przeplatają się ze zdjęciami i materiałami wideo z wojny na Ukrainie, kilka razy pojawia się Hitler lub Putin, na którego twarz nałożono wizerunek niemieckiego dyktatora.

WP

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka