Poznaliśmy nazwisko kolejnego gościa Campus Polska. Jest zaskoczenie

Tegoroczna edycja Campusu Polska Przyszłości będzie drugim takim wydarzeniem. © European Union / Philippe Buissin / John Thys
Tegoroczna edycja Campusu Polska Przyszłości będzie drugim takim wydarzeniem. © European Union / Philippe Buissin / John Thys
Na zaproszenie Campus Polska Przyszłości 2022 odpowiedział dziennikarz Tomasz Terlikowski. Publicysta będzie gościem na imprezie organizowanej z inicjatywy Rafała Trzaskowskiego w Olsztynie.

Rafał Trzaskowski na swoim Twitterze poinformował, że gościem Campus Polska Przyszłości 2022 będzie Tomasz Terlikowski, dziennikarz, publicysta i działacz katolicki.

"Na Campus Polska Przyszłości nie chcemy spotykać się w swojej +bańce+, ale tworzyć miejsce prawdziwej rozmowy, spotkania różnych poglądów, wrażliwości, przekonań. Kolejnym gościem naszej imprezy będzie Tomasz Terlikowski - dziennikarz, publicysta, autor książek i działacz katolicki" – napisał Rafał Trzaskowski. 

Spotkania nie tylko w swojej "bańce"

Terlikowski jest byłym redaktorem naczelnym portalu konserwatywno-katolickiego Fronda.pl i Telewizji Republika. Obecnie jest dyrektorem programowym stacji TV Republika. Ma na swoim koncie także publikacje w Rzeczpospolitej, Wproście oraz Gazecie Polskiej.

Tomasz Terlikowski nigdy nie krył się ze swoim przywiązaniem do tradycyjnych wartości i wiary katolickiej. Przez lata znany był z tego, że nie przebierał w słowach, komentując sprawy mniejszości seksualnych czy prawa kobiet do aborcji.Publicysta względem środowisk liberalnych często używał radykalnego języka, używając określeń "mendy", "neobolszewicy" czy "satanistki".

Pisaliśmy również dziś o innej zaproszonej "gościni", która pojawi się na Campus Polska Przyszłości 2022. Będzie nią Magdalena Rigamonti, która przeprowadza wywiady dla "DGP" i TOK FM. W przeszłości natomiast pracowała w tygodnikach "Newsweek Polska" i "Wprost" oraz w Polskim Radio 24. 

MP

Czytaj dalej: 


Lubię to! Skomentuj108 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka