Tegoroczna edycja Campusu Polska Przyszłości będzie drugim takim wydarzeniem. © European Union / Philippe Buissin / John Thys
Tegoroczna edycja Campusu Polska Przyszłości będzie drugim takim wydarzeniem. © European Union / Philippe Buissin / John Thys

Poznaliśmy nazwisko kolejnego gościa Campus Polska. Jest zaskoczenie

Redakcja Redakcja Campus Polska Przyszłości Obserwuj temat Obserwuj notkę 110
Na zaproszenie Campus Polska Przyszłości 2022 odpowiedział dziennikarz Tomasz Terlikowski. Publicysta będzie gościem na imprezie organizowanej z inicjatywy Rafała Trzaskowskiego w Olsztynie.

Rafał Trzaskowski na swoim Twitterze poinformował, że gościem Campus Polska Przyszłości 2022 będzie Tomasz Terlikowski, dziennikarz, publicysta i działacz katolicki.

"Na Campus Polska Przyszłości nie chcemy spotykać się w swojej +bańce+, ale tworzyć miejsce prawdziwej rozmowy, spotkania różnych poglądów, wrażliwości, przekonań. Kolejnym gościem naszej imprezy będzie Tomasz Terlikowski - dziennikarz, publicysta, autor książek i działacz katolicki" – napisał Rafał Trzaskowski. 

Spotkania nie tylko w swojej "bańce"

Terlikowski jest byłym redaktorem naczelnym portalu konserwatywno-katolickiego Fronda.pl i Telewizji Republika. Obecnie jest dyrektorem programowym stacji TV Republika. Ma na swoim koncie także publikacje w Rzeczpospolitej, Wproście oraz Gazecie Polskiej.

Tomasz Terlikowski nigdy nie krył się ze swoim przywiązaniem do tradycyjnych wartości i wiary katolickiej. Przez lata znany był z tego, że nie przebierał w słowach, komentując sprawy mniejszości seksualnych czy prawa kobiet do aborcji.Publicysta względem środowisk liberalnych często używał radykalnego języka, używając określeń "mendy", "neobolszewicy" czy "satanistki".

Pisaliśmy również dziś o innej zaproszonej "gościni", która pojawi się na Campus Polska Przyszłości 2022. Będzie nią Magdalena Rigamonti, która przeprowadza wywiady dla "DGP" i TOK FM. W przeszłości natomiast pracowała w tygodnikach "Newsweek Polska" i "Wprost" oraz w Polskim Radio 24. 

MP

Czytaj dalej: 


Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka