Dziennikarka wystąpi na Campusie Polska u Trzaskowskiego. Prezydent Warszawy zachwycony

Magdalena Rigamonti, dziennikarka. Będzie gościem Campusu Polska 2022.
Magdalena Rigamonti, dziennikarka. Będzie gościem Campusu Polska 2022.
PO zaprosiła dziennikarkę "Dziennika Gazety Prawnej" Magdalenę Rigamonti w charakterze "gościni" Campus Polska Przyszłości 2022. Impreza z inicjatywy Rafała Trzaskowskiego odbędzie się w Olsztynie.

- Nowy tydzień rozpoczynamy ogłoszeniem pierwszej gościni Campus 2022 - Magdalena Rigamonti. Znana dziennikarka publicystyczna, laureatka m.in. Nagrody Grand Press. Nie przegapcie szansy na takie spotkanie - poinformowali organizatorzy spotkania, zapowiadanego na przełom sierpnia i września. Będzie to druga edycja cyklu debat z udziałem młodzieży, która lepiej pozna Rafała Trzaskowskiego. Samorządowiec obecnie nie wyklucza, że ponownie wystartuje w wyborach prezydenckich w 2025 roku. 

 

Czytaj: 

Szósty pakiet sankcji unijnych na Rosję. Morawiecki triumfuje

Manewry na Bałtyku, NATO będzie aktywnie ćwiczyć. To nie spodoba się Rosji

Swobodny dostęp do broni? Tragiczna opowieść chłopczyka, który przeżył masakrę w Uvalde

Campus 2022: "Rigamonti gościnią"

Zachwytu z powodu przyjęcia zaproszenia przez Rigamonti nie ukrywał sam Trzaskowski. - Dziennikarka. Przez całą karierę związana z czołowymi polskimi tytułami i radiostacjami. Autorka znakomitych wywiadów. Laureatka licznych nagród, w tym Grand Press - wyliczał włodarz stolicy. 

- Magdalena Rigamonti będzie gościnią Campus Polska! Dziękuję za przyjęcie zaproszenia - zapowiedział Trzaskowski. 

Magdalena Rigamonti przeprowadza wywiady dla "DGP" i TOK FM, często jest zapraszana do "Loży Prasowej" w niedzielne południe do TVN24. Pracowała m.in. "Polska The Times", w tygodnikach "Newsweek Polska" i "Wprost" oraz w Polskim Radio 24. Należy do rady Press Club Polska.

GW

Lubię to! Skomentuj69 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka