Rosjanie niczego się nie spodziewali. Piorunujące nagranie z akcji Ukraińców

Na Twitterze pojawiło się nagarnie, na którym widać jak Ukraińcy niszczą rosyjski czołg z żołnierzami na pokładzie. (fot. Twitter/@Blue_Sauron)
Na Twitterze pojawiło się nagarnie, na którym widać jak Ukraińcy niszczą rosyjski czołg z żołnierzami na pokładzie. (fot. Twitter/@Blue_Sauron)
Ukraina nieustannie broni się przed rosyjskimi agresorami. Jak podają media, w obwodzie ługańskim wyeliminowano kolejnych wrogów. Do sieci trafił film, na którym widać jak precyzyjne uderzenie Ukraińców niszczy rosyjski czołg.

Celny strzał

Na Twitterze udostępniono nagranie, na którym widać jak rosyjski czołg MT-LB trafiony został precyzyjnym uderzeniem ukraińskich żołnierzy z 24. Brygady Zmechanizowanej.

Na filmie widać, jak na górze pojazdu znajdowało się kilku rosyjskich żołnierzy. Nagranie to ukazuje ich ostatnie chwile.

Walki na wschodzie Ukrainy

Rosja zaatakowała Ukrainę na pełną skalę 24 lutego 2022 roku, jednak na wschodzie kraju walki trwają już od 2014 roku. Obecnie linia frontu przebiega w obwodzie ługańskim, gdzie tuż przed rosyjską inwazją Kreml uznał tzw. Ługańską Republikę Ludową.

Ukraińcy podkreślają, że nie mają zamiaru oddać żadnego ze swoich terytoriów. Jak dotąd negocjacje obu krajów nie przyniosły żadnych rezultatów i trudno przewidzieć, kiedy wojna za naszą wschodnią granicą dobiegnie końca.


RB

Przeczytaj też:

Jan Śpiewak ostro: To byłoby naplucie w twarz ofiarom afery reprywatyzacyjnej

Slowa o dupiarzu m,gą być odebrane jako seksizm. Trzaskowski ma problem

Nieoficjalnie: jest następca Kaczyńskiego w rządzie. Obejmie ważną funkcję


Lubię to! Skomentuj49 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka