Kontrole nic nie dały, kobieta użyła ostrego narzędzia. Kolejny atak na Nowym Świecie

Citizen59, Flickr, CC BY-SA 2.0
Citizen59, Flickr, CC BY-SA 2.0
W niedzielę na Nowym Świecie doszło do ataku nożowniczki. Z informacji stołecznej policji wynika, że kobieta raniła ostrym narzędziem dwie osoby. Agresorka została już zatrzymana przez służby.

Warszawa. Atak nożowniczki na Nowym Świecie

Policjanci zatrzymali kobietę, która w niedzielę na warszawskiej ulicy raniła ostrym narzędziem dwie osoby - poinformowała stołeczna policja. Według policji, obrażenia poszkodowanych nie zagrażają ich życiu i zdrowiu.

Jak poinformowała sierż. sztab Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji, do zdarzenia doszło ok. godz. 12 na ulicy Nowy Świat w Warszawie, kiedy idąca ulicą kobieta raniła ostrym narzędziem dwóch przechodniów. Interweniowali policjanci patrolujący ulicę, którzy niezwłocznie zatrzymali agresywną kobietę - podkreśliła policjantka.

"Na miejsce wezwano służby medyczne, które po opatrzeniu przewiozły rannych do szpitala. Z naszych informacji wynika, ze te obrażenia nie zagrażają życiu i zdrowiu poszkodowanych, chociaż na razie osoby te pozostają pod opieką medyczną" - zaznaczyła Putyra.

"W toku dalszych czynności będziemy wyjaśniać wszystkie okoliczności zajścia, musimy zebrać informacje i szczegóły zajścia" - podkreśliła. 

Kolejny atak na Nowym Świecie w ostatnim czasie

Jak już informowaliśmy wcześniej, to kolejny atak na Nowym Świecie. W maju doszło tam do zabójstwa - mężczyzna został dźgnięty nożem i zmarł w jednej z bram na jednej z najbardziej turystycznych ulic w Warszawie.

SW

Czytaj dalej:


Lubię to! Skomentuj35 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo