Gwiazda kina wspiera Putina i inwazję. Nakręci propagandowy film

Steven Seagal przybył do Donbasu, gdzie nakręci film dokumentalny na temat wojny. (fot. Twitter)
Steven Seagal przybył do Donbasu, gdzie nakręci film dokumentalny na temat wojny. (fot. Twitter)
Znany amerykański aktor Steven Seagal przebywa obecnie w Donbasie, gdzie nakręci film dokumentalny o wojnie. Mężczyzna odwiedził już m. in. zbombardowane więzienie w Ołeniwce, gdzie armia rosyjska zabiła ponad 50 ukraińskich jeńców wojennych.

Steven Seagal w Donbasie

— Wygląda na to, że były hollywoodzki bohater akcji Steven Seagal jest obecnie aktywnie zaangażowany w tuszowanie zbrodni wojennych Kremla i przebywa w więzieniu w Ołeniwce, gdzie niedawno zamordowano ponad 50 ukraińskich jeńców wojennych — pisze portal "Business Ukraine"

.

Obecność Seagala potwierdził także lider samozwańczej Donieckiej Republiki Ludowej Denis Puszylin. Przekazał również, że aktor rozmawiał z jeńcami wojennymi w areszcie śledczym, gdzie "część bojowników zginęła tam niedawno w wyniku ataku rakietowego ukraińskich formacji zbrojnych".

"Świat nie zna prawdy"

Seagal w trakcie swojego spotkania z więźniami stwierdził, że 98 procent osób, które w mediach wypowiadają się o "konflikcie" w Ukrainie, nigdy tu nie było. W związku z tym świat nie zna prawdy, a aktor "chce zmienić sposób, w jaki patrzymy na tę wojnę".


— Zadanie nie jest łatwe. Życzę mu powodzenia i dziękuję za przybycie do Republiki w tym bardzo niebezpiecznym okresie — napisał Puszylin.


RB

Zobacz: 

Skażona Odra. Mnóstwo śniętych ryb również po niemieckiej stronie granicy

Najnowsze zdjęcia satelitarne z Krymu. Widać na nich efekty eksplozji

Woś: Trzecia Rzeczpospolita Zakompleksiona

Lubię to! Skomentuj49 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka