Sara James w finale amerykańskiego "Mam talent". Nie obyło się bez małej wpadki

Sara James awansowała do finału "America's Got Talent". Simon Cowell w rozmowie z redakcją "Dzień dobry TVN" stwierdził, że wokalistka to "nasz skarb narodowy". (fot. Instagram/@agt)
Sara James awansowała do finału "America's Got Talent". Simon Cowell w rozmowie z redakcją "Dzień dobry TVN" stwierdził, że wokalistka to "nasz skarb narodowy". (fot. Instagram/@agt)
Polska wokalistka Sara James zakwalifikowała się do finału siedemnastej edycji amerykańskiego "Mam Talent". Awans zapewniło jej wykonanie własnej wersji piosenki "Rocketman" Eltona Johna.

W trakcie specjalnego wydania "America's Got Talent" ogłoszono wyniki odbywającego się dzień wcześniej półfinału. Publiczność głosowała na swoich faworytów przez kilkanaście godzin po występach na żywo.

— To, co zrobiła wczorajszego wieczoru, było naprawdę niesamowite — mówił Simon Cowell wspominając występ Sary James.

Emocjonujące ogłoszenie wyników

W pierwszym etapie, spośród jedenastu uczestników półfinału wyłoniono pięciu kandydatów do awansu do finału. Prowadzący wywoływał po dwie osoby, a następnie ogłaszał, kto zostaje w konkursie, a kto musi pożegnać się z programem.

Polską wokalistkę wywołano na samym końcu i spotkała się ona z ogromnym aplauzem ze strony publiczności. Po chwili pojawił się komunikat informujący o awansie Sary James do dalszego, co spotkało się z ogłuszającymi oklaskami.

Następnie, spośród piątki kandydatów wybrano trzech najlepszych uczestników. Tylko dwóch z nich mogło jednak wejść do finału.

— Simon, czy nie mógłbyś zmienić reguł? Czy cała trójka nie mogłaby trafić do finału? Wszyscy w pełni na to zasłużyli — mówiła Heidi Klum.

Po chwili wyczytano nazwisko Sary James, która od tej pory mogła odetchnąć z ulgą, gdyż wiedziała, że jest już w finale. Drugim finalistą został francuski iluzjonista Nicolas Ribs.


Sara James wzruszona awansem do finału

— Dziękuję bardzo za każdy głos — mówiła Sara James po ogłoszeniu werdyktu. — Po prostu brak mi słów. I nie chcę z przejęcia powiedzieć teraz czegoś głupiego.

— Gratuluję i bardzo się cieszę z twojego sukcesu — skomentował szef amerykańskiego "Mam talent" Simon Cowell — Dzięki tobie ten finał będzie miał wyjątkowy charakter.

Nastolatce przydarzyła się jednak wpadka, bowiem powiedziała, że "jest przecież tylko nastolatką z Ameryki". Nie spodobało się to niektórym Internautom, którzy na Twitterze komentowali jej słowa.

— Sara James nie jest z Polski. Właśnie oświadczyła, że jest Amerykanką. Okłamała nas. To kolejna uczestniczka, która liczy na głosy z litości — pisał jeden z użytkowników.


Cowell w "Dzień dobry TVN": Sara James to Wasz skarb narodowy

Redakcja "Dzień dobry TVN" rozmawiała z Simonem Cowellem, który zagwarantował Sarze James drogę prosto do półfinału, po tym jak na etapie castingów wcisnął złoty przycisk w trakcie jej występu.

— Cześć Polsko! Przede wszystkim chciałbym wam podziękować za Sarę James. To wasz skarb narodowy — mówił Cowell. Dodał, że dowiedział się także o istnieniu polskiej wersji "Mam talent".

— Dodatkowo wiem, że macie polską wersję "Mam talent!". Teraz już wiem na pewno, że Polska ma talent! Sam jestem częściowo Polakiem — powiedział.


RB

Czytaj dalej:

40 lat temu zmarła słynna polska piosenkarka. Dziś lepiej znana jest w Rosji

Posłowie latają samolotami na nasz koszt. Zobacz, kto najczęściej

Dzień Niepodległości Ukrainy. W Warszawie niesamowita atmosfera i piękne przemowy

Woś: Wszyscy tak inni, a jednak tacy sami. O hipokryzji w otwarciu na różnorodność

Girzyński w Salon24.pl: Roszkowski podręcznikiem wyrządził trzy krzywdy. Pierwszą sobie

Lubię to! Skomentuj33 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura