Piłkarze modlą się o zdrowie kibica. fot. PAP/EPA/Roman Rios

Dramat na meczu Barcelony. Spotkanie zostało przerwane, co się dzieje?

Redakcja Redakcja Piłka nożna Obserwuj temat Obserwuj notkę 6
Podczas meczu Cadiz i Barcelony doszło do dramatycznych wydarzeń. Jeden z kibiców gospodarzy miał zawał serca. Spotkanie zostało przerwane.

Kibic Cadiz miał zawał serca. Mecz z Barceloną przerwany

Spotkanie było rozgrywane w ramach 5. kolejki La Liga Santander. Wydarzenia boiskowe zeszły jednak na dalszy plan z powodu dramatycznej sytuacji na trybunach. Jeden z kibiców Cadiz miał zawał serca.

Aby przyspieszyć akcję ratunkową, bramkarz Cadiz Jeremias Ledesma rzucił w trybuny defibrylator. Spotkanie zostało przerwane w 83. minucie.

W momencie przerwania meczu Barcelona prowadziła 2:0, a jedną z bramek zdobył Robert Lewandowski, który rozpoczął spotkanie na ławce rezerwowych i wszedł na boisko w 57. minucie.

Ok. 21 czasu polskiego mecz został wznowiony.

Dla polskiego napastnika był to już szósty gol w piątym meczu ligi hiszpańskiej. Polak poza bramką zaliczył też asystę przy golu 19-letniego Ansu Fatiego, który zdobył bramkę na 3:0, a wynik ustalił w drugiej minucie doliczonego czasu gry francuski skrzydłowy Ousmane Dembele po indywidualnej akcji (zaczętej od Lewandowskiego). Cadiz jako jedyna drużyna w tym sezonie La Ligi jeszcze nie zdobyła bramki i aktualnie z zerowym dorobkiem punktów zamyka tabelę.