Źródło: Instagram/Sebastian Mila
Źródło: Instagram/Sebastian Mila

Komentował finał mundialu w Katarze. Mila żegna się z TVP Sport

Redakcja Redakcja Piłka nożna Obserwuj temat Obserwuj notkę 4
Były reprezentant Polski w piłce nożnej Sebastian Mila ogłosił, że odchodzi z TVP Sport. Były piłkarz przez lata był ekspertem i komentatorem w sportowym kanale Telewizji Polskiej. Kilka tygodni temu Mila komentował wraz z Dariuszem Szpakowskim finał mundialu w Katarze Argentyna - Francja.

Mila odchodzi z TVP Sport

Sebastian Mila ogłosił za pośrednictwem Twittera, że nie będzie już pracował w TVP Sport. "Dziękuję TVP Sport za piękne kilka lat, mam nadzieję, że byłem grzeczny. Będziemy się jeszcze widzieć" – napisał na Twitterze.

Mila w TVP Sport w roli komentatora i eksperta pojawił się kilka miesięcy po zakończeniu kariery piłkarskiej w maju 2018 roku. Były reprezentant Polski pracował m.in. przy meczach mistrzostw świata w 2018 i 2022 roku (w tym finał mundialu w Katarze Argentyna - Francja), EURO 2020 czy europejskich pucharów.

Własny kanał Mila TV? 

Sebastiana Mile pożegnał m.in. były prezes PZPN Michał Listkiewicz. "Teraz własny kanał Mila TV?" – zapytał. Były piłkarz nie udzielił jednoznacznej odpowiedzi. "Za cienki w uszach (ale uszy duże)" – stwierdził. 


Na razie nie wiadomo, czy Sebastian Mila w najbliższej przyszłości podejmie pracę w mediach.

MP

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Sport