Jurek Owsiak i Anna Lewandowska. Fot. Instagram/Anna Lewandowska
Jurek Owsiak i Anna Lewandowska. Fot. Instagram/Anna Lewandowska

One wspierają WOŚP. Licytacje od Anny Lewandowskiej i Ewy Chodakowskiej

Redakcja Redakcja WOŚP Obserwuj temat Obserwuj notkę 34
31. Finał WOŚP odbył się w tę niedzielę, i jak co roku wiele polskich gwiazd uczestniczyło w zbiórce. Co polscy celebryci oferowali na licytacjach charytatywnych w tym roku? "Tu nie chodzi o rekordy, tu chodzi głównie o to, abyśmy byli razem", głosi Jurek Owsiak.

29 stycznia odbył się 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem organizacja Jurka Owsiaka zbierała na wyposażenie szpitali w specjalistyczny sprzęt mający na celu walkę z zakażeniami, między innymi sepsą. Wśród gwiazd promujących WOŚP w tym roku były m.in. Ania Lewandowska, Ewa Chodakowska, czy Martyna Wojciechowska, a także wiele innych.

"Oprócz tego, że chcemy wygrać z sepsą, to mówimy też "Żyj zdrowo w zdrowym świecie". Moi drodzy, nie podcinajmy gałęzi, na której siedzimy. Dbajmy o świat, dbajmy o naszą planetę. Zróbmy wszystko, aby jej nie zaśmiecać, aby jej nie niszczyć, aby nie wycinać lasów deszczowych, aby nie zaśmiecać oceanów", możemy usłyszeć od Jurka Owsiaka. 

Lewandowska wystawiła trening na licytację 

Ania Lewandowska od lat wspiera WOŚP, i w tym roku postanowiła wpłacić pieniądze na organizację Jurka Owsiaka. Pochodziły one między innymi z licytacji zaproszenia na "Camp by Ann", zdrowotnego obozu. Oferta przekroczyła 40 tys. złotych!

"Dzień w Warszawie trwa, a w sumie tydzień. Właśnie wróciłam ze studia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którą cały czas wspieramy, a teraz pędzę na Camp by Ann z moimi specjalnymi gości z Hiszpanii". 

Chodakowska zaangażowana w WOŚP 

Ewa Chodakowska wykorzystała swoje sklepy internetowe dla wsparcia fundacji. Za pomocą promocji i rabatów na jej produkty, zebrała rekordową sumę.

"Dlatego gramy razem z WOŚP. W tym roku przyłączają się trzy moje platformy. Trwają promocje od początku tego tygodnia po dzień dzisiejszy. Do końca tego dnia można kupić dietę na bediet.pl 35 proc. taniej, można kupić dostęp do beactivetv.pl, gdzie są wszystkie moje programy treningowe taniej, można zaopatrzyć się w sklepie bebio online, wszystkie akcesoria taniej. Tym dzielimy się z WOŚP-em, na tę chwilę zebraliśmy 200 tysięcy złotych dla WOŚP-u. Gramy razem", wyjawiła znana trenerka.

Aukcję internetową zorganizowała również Martyna Wojciechowska. Podróżniczka zaoferowała na licytacji... przedpremierowe obejrzenie nowego odcinka "Kobiety na Krańcu Świata". Wojciechowska dodaje też:

"Zapraszam ciebie, jeśli wylicytujesz, z osobą towarzyszącą, ale też cały komplet biżuterii ode mnie i od firmy W.Kruk oraz wizyta w manufakturze, gdzie bije serce W.Kruk, gdzie powstaje ta biżuteria. Bądźcie z nami, licytujcie".

Wśród innych oryginalnych aukcji charytatywnych znalazły się choćby rakieta tenisowa Igi Świątek, czy też karetka pogotowia z klocków LEGO. WOŚP w tym roku zebrał aż 154 606 764 mln złotych.

Salonik24 


Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo