Ulica Sławkowska w Krakowie. Zdjęcie ilustracyjne, fot. Wikipedia.
Ulica Sławkowska w Krakowie. Zdjęcie ilustracyjne, fot. Wikipedia.

Sceny jak z filmu w centrum Krakowa. Klient wyciągnął broń i zaczął strzelać

Redakcja Redakcja Przestępczość Obserwuj temat Obserwuj notkę 43
W barze w centrum Krakowa przy ul. Sławkowskiej doszło do strzelaniny. Jak informuje RMF FM, klient zaczął strzelać do pracowników ekipy budowlanej. Jeden mężczyzna nie żyje. Policja ujęła sprawcę.

Strzelanina w barze w centrum Krakowa

Do zdarzenia doszło po godz. 10.00. Do lokalu nieopodal Rynku Głównego przyszli pracownicy budowlani, którzy mieli wykonać pomiary techniczne. W pewnym momencie rozmawiający z barmanką klient odwrócił się i wyciągnął broń, z której strzelił w kierunku ekipy budowlanej. Sprawca przeładował i wymierzył broń ponownie, ale ta się zacięła i nie wypaliła - relacjonuje RMF FM.

Nie żyje mężczyzna

Postrzelony mężczyzna niestety nie żyje. Drugi z poszkodowanych mężczyzn został przewieziony do szpitala. Jest opatrywany, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Na miejscu bardzo szybko pojawiła się policja. Po krótkim pościgu mundurowi schwytali sprawcę. Fragment ulicy oraz skrzyżowanie z ul. św. Tomasza były przez pewien czas zamknięte. Teraz policyjnymi taśmami oddzielone jest jedynie otoczenie lokalu. Na miejscu jest policja i dwa zespoły ratownictwa medycznego. Trwa ustalanie szczegółów, policja zabezpiecza monitoring - informuje lovekrakow.pl.

Kolizja przerodziła się w strzelaninę

To niejedyne strzały, które padły w tym tygodniu w Krakowie. W poniedziałek na Al. Pokoju w okolicy Ronda Grzegórzeckiego miało dojść do kolizji dwóch aut. Nic poważnego się nie stało, ale kierowcy, według świadków, mieli oddać do siebie strzały,  prawdopodobnie z broni hukowej, i odjechać. Szuka ich policja.

ja


Czytaj także:


Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj43 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo