(Eric Traore się odnalazł. Fot. Instagram/traoreeric43)
(Eric Traore się odnalazł. Fot. Instagram/traoreeric43)

Piłkarz odmówił gry dla klubu. Potem słuch o nim zaginął

Redakcja Redakcja Piłka nożna Obserwuj temat Obserwuj notkę 1
Piłkarz egipskiego klubu ENPPI Eric Traore zaginął na ponad trzy tygodnie po tym, jak odmówił wejścia na boisko z ławki rezerwowych. Ze skrzydłowym z Burkina Faso nie było żadnego kontaktu, aż do poniedziałku. Rzecznik klubu poinformował, że Traore skontaktował się z drużyną i zapowiedział, że przyjdzie na spotkanie.

Z piłkarzem nie było kontaktu 

ENPPI 18 kwietnia rozgrywał mecz w egipskiej ekstraklasie z Aswan S.C. Na ławce zasiadł wówczas skrzydłowy z Burkina Faso Eric Traore. Piłkarz miał wejść na boisko w drugiej połowie, ale odmówił gry. 

Po tym wydarzeniu Traore wyszedł ze stadionu w Kairze i ślad po nim zaginął. Skontaktować się z piłkarzem próbowała jego żona oraz agent, ale bezskutecznie. 


Klub prowadzony przez państwową spółkę naftową poinformował o zdarzeniu Egipski Związek Piłki Nożnej. – Mamy tylko nadzieję, że jest w dobrym stanie i będziemy mogli omówić formalności później – mówił egipskiej telewizji Al-Nahar przedstawiciel ENPPI Mohamed Ismail.

Piłkarz odnalazł się po trzech tygodniach 

W poniedziałek Ismail przekazał agencji Reuters, że Eric Traore skontaktował się z klubem. – Włączył dziś swój telefon i poinformował nas, że nadal jest w Kairze. Obiecał przyjść jutro do klubu – powiedział. 

– Będziemy prowadzić dochodzenie, aby dowiedzieć się, dlaczego zniknął i był nieobecny w klubie bez pozwolenia – dodał. 

Klub ENPPI Kair obecnie zajmuje 10. miejsce w egipskiej ekstraklasie z 33 punktami. Do lidera Al-Ahly Kair traci 20 punktów. 

MP

(Eric Traore się odnalazł. Fot. Instagram/traoreeric43)

Czytaj dalej:

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj1 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Sport