Dom, w którym doszło do tragedii, fot. Youtube/screenshot
Dom, w którym doszło do tragedii, fot. Youtube/screenshot

Mieli lecieć na Majorkę, ale nie żyją. Polska rodzina w Londynie znaleziona martwa

Redakcja Redakcja Śledztwa Obserwuj temat Obserwuj notkę 23
W piątek w jednym z mieszkań w dzielnicy Hounslow w zachodnim Londynie znaleziono ciała czteroosobowej rodziny. W sobotę wieczorem londyńska policja metropolitalna podała nazwiska ofiar. To Polacy.

Polska rodzina z Londynu nie żyje

Jak przekazała policja, ofiary to 39-letni Michał Włodarczyk, 35-letnia Monika Włodarczyk oraz ich dwójka dzieci 11-letnia Maja i trzyletni Dawid. Policja dodała, że ich krewni zostali powiadomieni o zdarzeniu i przeprowadzone zostaną sekcje zwłok w celu ustalenia przyczyny zgonów.

Wcześniej o tym, że ofiarami mogą być Polacy informowała stacja Sky News, powołując się na jednego z sąsiadów tej rodziny, który jednak zastrzegał, że nie znał ich zbyt dobrze.


Policja dostała zgłoszenie

Policja przekazała, że w piątek po południu otrzymała wezwanie od osoby zaniepokojonej losem osób mieszkających w domu przy Staines Road w Hounslow w zachodnim Londynie, a po przybyciu na miejsce i dostaniu się do środka funkcjonariusze znaleźli wewnątrz cztery ciała.

"Nasze dochodzenie jest na wczesnym etapie, a sytuacja pozostaje taka, że obecnie nie szukamy nikogo innego w związku z tym zdarzeniem. Zachowujemy jednak otwarty umysł i proszę każdego, kto uważa, że ma istotne informacje, o jak najszybszy kontakt z nami" - oświadczyła policyjna detektyw Linda Bradley.

Mieli lecieć na Majorkę

Matka szkolnej koleżanki Mai, powiedziała stacji Sky News, że jej córka próbowała się z nią skontaktować od wtorku, ale ta nie odpowiadała na wiadomości. Jak dodała, myślała, że cała rodzina poleciała na Majorkę, bo mówili, że mają taki plan w związku z 40. urodzinami Michała Włodarczyka.

ja

(Zdjęcie: Dom, w którym doszło do tragedii, fot. Youtube/screenshot)


Czytaj także:

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo