Córka Państwa Morawieckich wyszła za mąż, fot. Facebook/oficjalny profil premiera
Córka Państwa Morawieckich wyszła za mąż, fot. Facebook/oficjalny profil premiera

Ślub jak z bajki. Córka Morawieckich wyszła za mąż

Redakcja Redakcja Rodzina Obserwuj temat Obserwuj notkę 138
Ola Morawiecka, córka premiera Mateusza Morawieckiego i jego żony Iwony wzięła w sobotę ślub. Ceremonia odbyła się w sanktuarium św. Andrzeja Boboli na warszawskim Mokotowie. Na ślubie nie zabrakło ważnych gości.

Córka premiera powiedziała "tak"

Samochód, którym para przyjechała do sanktuarium był dla gości zaskoczeniem. Na ceremonię państwo młodzi przyjechali Peugeotem 206, który towarzyszy rodzinie Morawieckich od prawie 20 lat. Uwagę przykuwała piękna suknia córki premiera w typie "księżniczka". Góra zabudowana, koronkowa, z rękawami, a dekolt w serek. Dół sukienki był gładki, z satyny i rozkloszowany. Dariusz, wybranek Oli przywdział klasyczny garnitur w kolorze granatu oraz szarą kamizelkę.

Młodzi znają się od 10 lat

"Córka premiera Morawieckiego w odróżnieniu od innych córek byłych prezydentów czy premierów nie jest aktywna w sferze medialnej i publicznej, ciężko znaleźć jej zdjęcia. Jedną z jej nielicznych fotografii była ta z wizyty rodziny Morawieckich u Papieża Franciszka oraz ze zwiedzania Krakowa w październiku 2021.

image
podpis: Z lewej strony u góry Ola Morawiecka oraz Jeremiasz Morawiecki, starszy syn premiera.


"Ola oraz jej mąż ewidentnie stronią od aktywności medialnych. Para zna się od ponad 10 lat. Nowi małżonkowie poznali się w trzeciej klasie liceum podczas szkolnego wyjazdu na rejs statkiem. Ich przyjacielska relacja przerodziła się w wielką miłość" - czytamy w "Super Expressie".

Dariusz pomagał Aleksandrze uczyć się do matury z rozszerzonej matematyki, a nawet pomagał opiekować się jej młodszym rodzeństwem. To, co łączy jeszcze parę to zamiłowanie do uprawiania sportu: biegają, jeżdżą na rowerach, podróżują po Polsce i Europie.

Znani goście na weselu

Mateusz Morawiecki prowadząc córkę do ołtarza był wzruszony i dumny. Wieczorem dodał post na Facebooku ze zdjęciem z wesela: "Prawdziwa historia ojcowskiej miłości nigdy się nie kończy. Moja zaczęła się, gdy pierwszy raz wziąłem Cię w ramiona. Dziś z dumą poprowadziłem do Ołtarza. Córeczko - niech ten nowy etap życia przyniesie Ci wszystko, o czym marzysz. Pamiętaj, że zawsze możesz na nas liczyć. Kochamy Cię nad życie!" - napisał premier.


Wśród gości nie zabrakło znanych osób. Jak podaje "Super Express", na ceremonię przyjechał m.in. prezes PiS Jarosław Kaczyński oraz były minister zdrowia Łukasz Szumowski razem z żoną. Samo wesele odbyło się w jednej z warszawskich sal weselnych. W przyjęciu uczestniczyło 150 osób z najbliższej rodziny i przyjaciół. Młodej Parze życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

(Zdjęcie; Córka Państwa Morawieckich wyszła za mąż, fot. Facebook/oficjalny profil premiera)

SW

Czytaj dalej:


Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj138 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo