Nowi prowadzący "Pytanie na śniadanie". Fot. TVP
Nowi prowadzący "Pytanie na śniadanie". Fot. TVP

Nowy duet w śniadaniówce TVP zaskoczył widzów. W Telewizji Polskiej pracuje od lat

Redakcja Redakcja Media Obserwuj temat Obserwuj notkę 17
W niedzielę poznaliśmy kolejną nową parę prowadzących "Pytanie na śniadanie". Program poprowadzili Klaudia Carlos i Robert El Gendy. Oboje od lat pracują w Telewizji Polskiej, a Carlos była niegdyś gwiazdą stacji TVN.

"Pytanie na śniadanie" przechodzi małą rewolucję 

Ostatnie dni roku 2023 spowodowały duże zmiany w Telewizji Polskiej. Wszystko za sprawą decyzji ministra Bartłomieja Sienkiewicza, który rozpoczął rewolucję w mediach publicznych i PAP. Politycy opozycji w związku z działaniami organizowali masowe protesty, ale te nie przeszkodziły w realizowaniu programów w Telewizji Polskiej.

Jednym z nich jest "Pytanie na śniadanie", który działa w nieco odmienionym składzie. Nową szefową śniadaniówki jest Kinga Dobrzyńska, która zastąpiła Cezarego Jęksę. Prezes zostawiła trzy pary prowadzących: Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego, Małgorzatę Tomaszewską i Aleksandra Sikorę oraz Izabellę Krzan i Tomasza Kammela.


Z programem po zmianie władzy w TVP rozstały się Anna Popek, Ida Nowakowska i Małgorzata Opczowska. Z kolei Tomasz Wolny w połowie grudnia wyjechał na bardzo długi urlop. 

W piątek w "PnŚ" zadebiutowali z kolei była twarz "Dzień Dobry TVN" Robert Stockinger oraz znana z Polsatu Joanna Górska. – Prowadzone przez nas programy będą pełne tolerancji dla każdego widza – zapewnił dziennikarz. 

Nowa para w "Pytaniu na śniadanie" 

W niedzielę widzowie Telewizji Polskiej poznali kolejną nową parę prowadzących. Zostali nimi Klaudia Carlos i Robert El Gendy. Dziennikarka rozpoczęła współpracę z TVP w 2011 r. Prowadziła tam m.in. takie programy jak: "Kawa czy herbata?", "Zdrowo z Jedynką" czy "Dzień dobry w sobotę". Carlos ma również za sobą pracę w TVN, gdzie stała się gwiazdą mediów i prowadziła serwis sportowy. 

Robert El Gendy jest z kolei weteranem w Telewizji Polskiej. Dziennikarz pracuje w niej od 24 lat. Od 2018 r. do września 2022 r. prowadził już "Pytanie na śniadanie".

El Gendy nie krył na wstępie, że czuje tremę. – Czuję się, jakbym wrócił z długiej podróży. Jest ekscytacja, ale i wielka trema – poinformował widzów. Carlos dodała natomiast, że ma nadzieję, iż ich praca zostanie dobrze przyjęta przez widzów. 

MP

Nowi prowadzący "Pytanie na śniadanie". Fot. TVP

Czytaj dalej:

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj17 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura