na zdjęciu: miejsce eksplozji w Woroneżu. Wybuch nastąpił w lokalnej herbaciarni. fot. Nexta
na zdjęciu: miejsce eksplozji w Woroneżu. Wybuch nastąpił w lokalnej herbaciarni. fot. Nexta

Tajemnicza eksplozja w Rosji. Służby podjęły się natychmiastowej operacji

Redakcja Redakcja Rosja Obserwuj temat Obserwuj notkę 3
W lokalu "Czajchana" w Woroneżu, na południowym zachodzie Rosji, w poniedziałek doszło do eksplozji. Nie wiadomo, czy są ofiary - poinformowało rosyjskie MSW, cytowane przez agencję Reutera.

Reuters: Eksplozja w Woroneżu, trwa akcja służb

W poniedziałek w rosyjskim mieście Woroneż doszło do eksplozji w herbaciarni, która roztrzaskała okna,. Informacja została przekazane przez rosyjskie agencje informacyjne, które powoływały się na lokalną policję. Zaznaczono, że chodzi o czajchanę, czyli wschodnią herbaciarnię.


Rozbite okna "Wschodniej Herbaciarni" przy ulicy Lenina zostały pokazane na materiale opublikowanym przez serwis informacyjny Zvezda.

Grupa medialna Mash podała, że kawiarnia została zaatakowana we wczesnych godzinach porannych, gdy nikogo nie było w lokalu.

Państwowa agencja informacyjna RIA zacytowała policję, która powiedziała, że prowadzi dochodzenie po doniesieniach o zniszczeniach w kawiarni.


Kolejna tajemnicza eksplozja w Rosji

Wybuch w Woroneżu to już kolejny niebezpieczny wybuch na przestrzeni miesiąca. Na początku marca doszło do tajemniczej eksplozji w Sankt Petersburgu. 

na zdjęciu: miejsce eksplozji w Woroneżu. Wybuch nastąpił w lokalnej herbaciarni. fot. Nexta/Twitter

SW

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka