Donald Tusk pokazał groźbę trolla. "19:30" nie przepuściła okazji

Redakcja Redakcja Donald Tusk Obserwuj temat Obserwuj notkę 79
Internauta "Rozgłośnia" celowo zaatakował Donalda Tuska przy użyciu frazy CPK, wykorzystując zamach na Słowacji. Premier pokazał prowokacyjny wpis internauty jako dowód na to, że w Polsce w sieci toczy się dyskusja wymykająca się regułom. Wpis z mediów społecznościowych omówiono też w serwisie informacyjnym TVP, czyli "19:30" i "Wydarzeniach" Polsatu.

Donald Tusk połknął haczyk

"Niemożliwe", "Rozgłośnia w TVP", "Rozgłośnia również na Polsacie", "internauta uciekający przed wymiarem sprawiedliwości", "nie wierzę" - to tylko niektóre reakcje na portalu X w związku z tym, że Donald Tusk i wielu dziennikarzy na poważnie analizują wpis z konta "Rozgłośnia" na temat premiera. Użytkownik - najczęściej wstawiający posty na tematy piłkarskie - wykorzystał zamach na Słowacji, gdzie postrzelono Roberta Ficę, by sprowokować Donalda Tuska. I to mu się udało. 

Wpis adresowany do szefa polskiego rządu brzmiał: "Słowacy dali nam przykład, co należy zrobić z Donaldem Tuskiem, jeśli uwali CPK". - Dużo tego było wczoraj. Wizja Polski - zareagował Tusk, wstawiając screen. 


"Rozgłośnia" w "19:30" i "Wydarzeniach"

Odpowiednik "Człowieka Bobra" nawet przeprosił lidera KO. - Pragnę z tego miejsca przeprosić za swoje skrajnie głupie zachowanie. Ta i jej podobne treści nie powinny zaistnieć na Twitterze i rozumiem zdenerwowanie Pana Donalda. Proszę go o wyrozumiałość dla mojego zachowania i przyjęcie przeprosin - kontynuował prowokację internauta o nicku Rozgłośnia. 


Jego wpis pod adresem premiera znalazł się w serwisach "19:30" i "Wydarzenia", co rozbawiło wielu użytkowników X. 


- Drodzy Rodacy, zadecydowaliśmy o zakończeniu realizacji CPK, ponieważ profil Rozgłośnia na Twitterze posunął się o krok za daleko w swoim trollingu - ironizował lewicowy działacz Patryk Spaliński. 

 

Fot. Screen "19:30"/X

GW

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj79 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka