W poniedziałek od godz. 14.00 przesyłki z pszczołami będą ponownie przyjmowane w placówkach Poczty Polskiej
W poniedziałek od godz. 14.00 przesyłki z pszczołami będą ponownie przyjmowane w placówkach Poczty Polskiej

Lubicie pszczoły? Zrobicie to z Pocztą Polską

Redakcja Redakcja Biznes Obserwuj temat Obserwuj notkę 10
W poniedziałek od godz. 14.00 przesyłki z pszczołami będą ponownie przyjmowane w placówkach Poczty Polskiej - poinformował w niedzielę operator. Jak zapewnił, przesyłki z pszczołami zostaną specjalnie oznaczone, by szybciej trafiły do odbiorców.

Poczta Polska chwilowo zawiesiła przyjmowanie przesyłek z pszczołami

Poczta przypomniała, że w związku z wysokimi temperaturami, operator chwilowo zawiesił przyjmowanie przesyłek z pszczołami.

"Z uwagi na fakt, że w nadchodzących tygodniach przypada kluczowy moment sezonu pszczelarskiego, kiedy klienci oczekują szybkiego, sprawnego oraz bezpiecznego transportu owadów, usługa zostanie wznowiona" - wyjaśnił w komunikacie.

Przesyłki z pszczołami ponownie przyjmowane od poniedziałku

Jak poinformował, przesyłki z pszczołami będą ponownie przyjmowane w placówkach Poczty Polskiej w poniedziałek od godz. 14.00.

Poczta Polska dodała, że aby usprawnić transport przesyłek z owadami zostaną one specjalnie oznaczone, dzięki czemu priorytetowo trafią do odbiorców.

"Przed nowym sezonem pszczelarskim, w porozumieniu z pszczelarzami, Poczta Polska przygotuje nową odsłonę usługi wraz ze specjalnymi, dedykowanymi transportowi owadów opakowaniami" - przekazała. 

KW

Źródło zdjęcia: W poniedziałek od godz. 14.00 przesyłki z pszczołami będą ponownie przyjmowane w placówkach Poczty Polskiej. Fot. Pixabay

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj10 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Gospodarka