Maciej Stuhr. Fot. PAP/Piotr Nowak
Maciej Stuhr. Fot. PAP/Piotr Nowak

Maciej Stuhr niszczy hejterów. „Mam to wszystko w StanDupie”

Redakcja Redakcja Celebryci Obserwuj temat Obserwuj notkę 79
Maciej Stuhr triumfuje. Aktor zamieścił w sieci wpis, w którym "podziękował" krytykom i hejterom, twierdząc, że dzięki nim jego przedstawienia doskonale się sprzedają. "Dodaliście mi wiatru w żagle!"

Maciej Stuhr ma licznych antyfanów

W polskim show-biznesie rodzina Stuhrów zdecydowanie należy do grona najbardziej kontrowersyjnych gwiazd. Liczne wypowiedzi aktorów na tematy polityczne i rozmaite skandale z nimi związane napędziły im wielu antyfanów.

Szczególnie dzielącą opinię publiczną postacią jest Maciej Stuhr, którego wystąpienia i satyryczne wpisy w sieci od lat stają się obiektem krytyki prawicowych publicystów i recenzentów. Wygląda jednak na to, że 49-letni artysta jest bardzo zadowolony ze swojej "czarnej legendy". W mediach społecznościowych Macieja Stuhra pojawił się ostatnio wpis, w którym ten podsumował ostatnie miesiące swojej działalności scenicznej.


Stuhr do hejterów: Dodaliście mi potężnego wiatru w żagle!

"Wczoraj we Wrocławiu zakończyłem sezon teatralny i pierwszą trasę programu »Mam to wszystko w StanDupie«. Zagrałem 93 przedstawienia, odwiedziłem 39 miast, łącznie przybyło do nas 51 801 widzów. Gdyby przybyli jednego wieczoru, wypełniliby Stadion Narodowy. Chciałbym im wszystkim raz jeszcze gorąco podziękować. Daliście mi wielką dawkę emocji i byliście najwspanialszą nagrodą aktorską, jaką w życiu dostałem" – napisał Maciej Stuhr.

Jak stwierdził aktor, fakt, że spada na niego tak wiele krytyki, bardzo pomaga mu w karierze. Stuhr raduje się wręcz z licznej rzeszy antyfanów, i to właśnie im podziękował w dalszej części wpisu.

"Gdy np. czytam komentarz nigdy »nie pójdę na film ze Stuhrem« to siłą rzeczy zastanawiam się, czy mam jeszcze jakichś »swoich« widzów, czy to już wszystko stracone. Ta trasa była więc dla mnie wyjątkowo cennym przeżyciem. Dodaliście mi potężnego wiatru w żagle!" – "podziękował" krytykom aktor. 

Salonik

Źródło zdjęcia: Maciej Stuhr. Fot. PAP/Piotr Nowak

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj79 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości