Fot. PAP
Fot. PAP

Aktorka namawia do macierzyństwa po porażce PiS. "Wychodzimy ze średniowiecza"

Redakcja Redakcja Celebryci Obserwuj temat Obserwuj notkę 123
Czy za rządów PiS nielegalne było stosowanie cesarskiego cięcia? Wygląda na to, że według Zofii Zborowskiej tak. Aktorka weszła ostatnio w rolę ekspertki od ciąż i radzi swoim fankom, by już nie bały się planować macierzyństwa. "Wychodzimy ze średniowiecza" - stwierdziła.

Zofia Zborowska odpowiada fance. Chodzi o macierzyństwo

Zofia Zborowska powitała na świecie swoją drugą pociechę. Aktorka przez ostatni rok regularnie relacjonowała przebieg swojej ciąży, a obecnie spełnia się w roli doradczyni w sprawie macierzyństwa, tłumacząc swoim instagramowym fankom jak przygotować się do macierzyństwa. Córka Wiktora Zborowskiego wzięła sobie za misję "odczarowanie" ciąży i często opowiadała, z jakimi problemami wiąże się ten stan. Zapewniała też zmartwioną sympatyczkę, że teraz macierzyństwo to już nic strasznego.

- Przeżyłam dwa i śmiało mogę powiedzieć, że to, że nie jesteś w stanie się na niego przygotować. Tyle rzeczy może ci się posypać po ciąży, że serio każdy tydzień może przynieść coś innego. Ja na przykład miałam już 3 razy zapalenie piersi i taki nawal, że płakałam z bólu - opowiadała jakiś czas temu o połogu.

Zborowska zachęca do rodzenia. Bo PiS już nie rządzi

Jakiś czas temu jedna z zatroskanych fanek Zborowskiej postanowiła spytać ją o radę. Internautka wytłumaczyła, że strach przed problemami związanymi z ciążą nie pozwala jej na zdecydowanie się na macierzyństwo. "Stres dotyczący porodu blokuje mnie przed decyzją na ciążę. Jak sobie radzić z nim?", spytała kobieta na Instagramie.

Aktorka w odpowiedzi stwierdziła, że w takim przypadku powinno wybrać się cesarskie cięcie, co... najwyraźniej do niedawna nie było możliwe. Zborowska bezpardonowo uderzyła przy tym w PiS, mówiąc o "wychodzeniu ze średniowiecza".

- To rób cesarkę. Mamy XXI wiek. PiS już nie jest u władzy. Wychodzimy ze średniowiecza. Nie musisz rodzić naturalnie. Możesz mieć cesarkę - doradziła Zborowska.

Salonik

Fot. Zofia Zborowska z pierwszym dzieckiem. Źródło: PAP/Piotr Nowak

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj123 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości